Reklama
Reklama

Katarzyna Sokołowska wróciła już do formy sprzed ciąży? Minęły 2 tygodnie! "Nie wiem, jak utrzymuję formę"

Katarzyna Sokołowska (50 l.) to jedna z tych gwiazd, dla których praca jest priorytetem. Nie minęły dwa tygodnie od narodzin jej synka, a reżyserka pokazów zdążyła wrócić do obowiązków! Jak ona to robi? "Nie wiem, jak utrzymuję formę, bo teraz się na tym kompletnie nie skupiam. Najważniejsze jest dziecko" - wyznała Sokołowska. Godne podziwu?

Katarzyna Sokołowska wróciła już do formy sprzed ciąży? Minęły 2 tygodnie! "Nie wiem, jak utrzymuję formę"

Katarzyna Sokołowska wiosną tego roku zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem, iż jest w ciąży. Dotychczas skupiona na rozwoju swojej kariery gwiazda, spotkała się ze sporą krytyką w sieci, gdyż zdecydowała się na dziecko w dość późnym wieku. Reżyserka pokazów mody nie przejmowała się opinią innych i z wytęsknieniem oczekiwała szczęśliwego rozwiązania, przy okazji nie zwalniając tempa w pracy. 

Gdy Kasia była w zaawansowanej ciąży nadal pracowała na planie najnowszego sezonu reality-show "Top Model". W końcu, w połowie lipca, powitała na świecie swoje dziecko.

Reklama

Mogłoby się wydawać, że świeżo upieczona mama będzie wypoczywać w domowych pieleszach wraz ze swoją ukochaną pociechą, jednak nic bardziej mylnego. Sokołowska już teraz jest pochłonięta promocją kolejnego sezonu show o modelkach. Trudno uwierzyć, że 50-latka dwa tygodnie temu wydała na świat swojego pierwszego syna. Warto przypomnieć, że niedawno fotograf Marcin Tyszka, bliski znajomy gwiazdy, wygadał się, jak nazywa się junior. Wybór padł na imiona: Iwo Lew, o czym pisaliśmy niedawno (tutaj).

Podczas rozmowy z serwisem "Co za tydzień" Kasia Sokołowska odpowiedziała szczerze o stanie, w którym obecnie się znajduje.

Gwiazda przyznała, że zarówno okres ciąży, jak i połogu, nie był dla niej problematyczny, dlatego nadal może sobie pozwolić na pojawianie się w pracy. Kasia cieszy się dobrym zdrowiem, co jest dla niej podwójnie ważne, bo może w pełni poświęcić się synkowi.

Zobacz też:

Kasia Sokołowska w ogniu krytyki. Poszło o karmienie piersią

Katarzyna Sokołowska oswaja się z macierzyństwem. Pomagają jej psy

Lekarz komentuje teorie Macademian Girl. Jego opinia jest jednoznaczna 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy