Reklama
Reklama

Sokołowska dopiero mówiła o problemach z ciążą, a tu taka nowina! Spływają gratulacje dla gwiazdy Top Model

Katarzyna Sokołowska urodziła syna tuż przed 50. urodzinami. Gwiazda TVN w ostatnim czasie dużo opowiadała o tym, jak długą i trudna przeszła drogę, do tego, by zostać matką. Macierzyństwo jej bardzo służy. Właśnie spędziła z rodziną cudowny czas na wakacjach.

Katarzyna Sokołowska poświęciła wiele lat na budowaniu swojej kariery i pozycji w branży modowej. Przez wiele lat zajmowała się organizowaniem pokazów mody. Od kilku lat jest jedną z jurorek w popularnym programie TVN "Top model". W 2022 roku celebrytka zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się dziecka

Sokołowska mówiła o problemach z ciążą

Katarzyna Sokołowska na początku tego roku zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Celebrytka opowiedziała dla portalu Zdrowie.pl o tym, jak wiele przeszła, by zrealizować swoje marzenie o macierzyństwie. Wiele nieudanych prób, decyzja o in vitro i wreszcie zaskakujący finał. Dzisiaj Sokołowska jest szczęśliwą mamą półtorarocznego Iwa Lwa, który jest jej oczkiem w głowie.

Reklama

"Wszystko w macierzyństwie jest czymś niezwykłym. Oczywiście możemy starać się do niego przygotować, wiele sobie wyobrażamy, oczekujemy, studiujemy, jednak to, co się wydarza, jest nieporównywalne z żadnym innym doświadczeniem" - mówiła dla zdrowie.pl.

Od chwili narodzin syna gwiazda TVN chętnie dokumentuje rodzinne chwile na swoim Instagramie, unika jednak pokazywania wizerunku małego Iwa.

Katarzyna Sokołowska celebruje urodziny

Katarzyna Sokołowska 23 lutego świętowała swoje kolejne urodziny. Z tej okazji wybrała się z mężem Arturem Kozieją i synem na zagraniczne wakacje. Po raz kolejny podzieliła się ze swoimi obserwatorami kilkoma prywatnymi kadrami z tego wypadu. Solenizantka, która celebrowała w tym czasie 51. urodziny, postanowiła przekazać też kilka słów o tym, jak bardzo jest wdzięczna, za to, że jest otoczona bliskimi.

"Wdzięczność. To były kolejne wspaniałe urodziny! Mam wrażenie, że trwają bez końca. Mogłabym długo pisać, ale wiecie, że nie mówię tu zbyt dużo. Dziękuję mojej wspaniałej Rodzinie za miłość i Wam za Waszą energię i piękną, niecenioną sympatię" - napisała.

Spływają życzenia dla Sokołowskiej

Pod postem fani gwiazdy zamieścili życzenia dla niej i gratulacje z okazji urodzin:

"Pięknie, że jest wsparcie i rodzina, to jest najważniejsze";

"Wszystkiego najcudowniejszego Pani Kasiu";

"Pięknego życia. Niech się nic nie zmienia, niech trwa";

"Tworzycie piękny związek, doczekaliście się upragnionego dziecka, nie afiszujecie się nachalnie ze swoim życiem, nie ma wokół Was żadnych aferek, tylko brać przykład. (...)  późne macierzyństwo bardzo Pani służy" - czytamy wspisy pod postem Sokołowskiej.

Zobacz też:

Ledwie wyszło, że 50-letnia Sokołowska jest w ciąży, a tu takie wieści o ojcu dziecka. To koniec plotek

Ledwie Sokołowska urodziła synka, a tu takie pilne wieści. Poruszenie na całą Polskę

Sokołowska pokazała zdjęcie z wakacji. Internauci szybko zareagowali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama