Reklama
Reklama

Sokołowska pokazała zdjęcie z wakacji. Internauci szybko zareagowali

Katarzyna Sokołowska mimo upływu czasu, wciąż zaskakuje fanów niemalże młodzieńczym wyglądem. Gwiazda TVN, która zasłynęła dzięki „Top model”, gdzie przez lata pełniła rolę jurorki, wciąż świetnie się trzyma, choć niedawno w wyjątkowo dojrzałym wieku została mamą. Okazuje się, że nowa rola wyjątkowo jej służy. Najnowsze kadry są tego najlepszym dowodem.

Sokołowska w nowej odsłonie. Zapomniała o makijażu i wywołała burzę w sieci

Katarzyna Sokołowska, która w lipcu ubiegłego roku została mamą, nie ucieka od zobowiązań zawodowych. Chociaż jest bardzo aktywna w pracy i chętnie angażuje się w kolejne projekty, potrafi tak zorganizować swój czas, by starczyło jej i na spędzanie czasu z najbliższymi.

Ostatnio za pośrednictwem social mediów poinformowała fanów o tym, że udała się na urlop do ciepłych krajów. Zagraniczna wycieczka bardzo jej się spodobała, a kadry z niej Sokołowska pokazała na Instagramie, wrzucając przy okazji swoje zdjęcie bez makijażu. To właśnie ono wywołało w sieci prawdziwą burzę. Na jej twarzy można bowiem dostrzec nieco zmarszczek, lecz mimo to Sokołowska prezentuje się elegancko i z klasą. Jej naturalny wygląd docenili internauci, którzy tłumnie skomentowali zdjęcie.

Reklama

Internauci gratulują Sokołowskiej. Jej wygląd robi wrażenie

Gwiazda "Top model", która przez lata pracowała jako reżyserka pokazów mody, zaskoczyła internautów swoim obliczem. Jej obserwatorzy prześcigali się w komentarzach. Większość doceniła jej naturalny wygląd.

"Przepiękna! A ta opalenizna boska! Pani Kasiu śliczna Pani jest!",

"Dziewczyna jak "malowana",

"Chyba nawet piękniej w tej naturalnej odsłonie" - ocenili internauci pod wpisem Katarzyny Sokołowskiej.

Zobacz też:

Sokołowska wyjawiła prawdę o urodzeniu dziecka w wieku 50 lat. Tego nie mogła znieść

Katarzyna Sokołowska zachwyca się synkiem. Późne macierzyństwo jej służy?

Partner Kasi Sokołowskiej takiego prezentu się nie spodziewał. "Jesteś dla nas najważniejszy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy