Reklama
Reklama

Ledwie Sokołowska urodziła synka, a tu takie pilne wieści. Poruszenie na całą Polskę

Katarzyna Sokołowska (50 l.) nie przestaje zaskakiwać. Swego czasu sporą sensacją stała się jej ciąża, którą ogłosiła w zeszłym roku. Oczywiście wielu dziwiło się, że w tak późnym wieku zdecydowała się na macierzyństwo. Synek, który pojawił się na świecie, zmienił całkowicie jej życie. Teraz gwiazda znów wywołała ogromne poruszenie. Chodzi o jej najnowsze zdjęcie...

Katarzyna Sokołowska kilka miesięcy temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Ivo. Wraz z ukochanym spełnili więc swoje wielkie marzenie o posiadaniu potomka. 

Sokołowska i jej późne macierzyństwo

Jej ciąża bez wątpienia była sporym wydarzeniem, a wielu dziwiło się, że w tak późnym wieku zdecydowała się na małżeństwo. Katarzyna nie kryła swego rozgoryczenia związanego z reakcją Polaków. 

„Oczywiście, biologia jest biologią, ale medycyna też się posunęła do przodu. Wciąż jednak słyszę oceny: 'No jak to, to dziecko będzie miało starą mamę?'. Takie padają słowa. Ja powiedziałabym raczej, że dojrzałą. W tych słowach ludzie oceniają mnie jako nieświadomą, niedojrzałą, nieświadomą tego, co się zdarzyło. Myślą, że się nie zaopiekowałam pewnymi sytuacjami. Takie oceny mają wiele negatywnych konsekwencji” - zżymała się w "Mieście kobiet". 

Reklama

Jurorka "Top Model" polubiła najwyraźniej zamieszanie wokół własnej osoby. Tym razem podzieliła się bowiem z fanami efektami jej najnowszej sesji do jednego z magazynów. 

Pięćdziesięciolatka zdecydowała się na bardzo śmiałe zdjęcia. Pokazała się w długich włosach i skąpej stylizacji. Na jednym ze zdjęć biust zakrywa tylko rękami, odsłaniając przy okazji brzuszek po przebytej ciąży. 

Druga odsłona sesji jest bardziej zachowawcza, bowiem celebrytka założyła już czarny stanik. 

"O tym jak bardzo zmieniła się polska moda w ciągu ostatniego ćwierćwiecza najlepiej wie ona, Kasia Sokołowska. Jako reżyserka pokazów mody od 28 lat uczestniczy w jej tworzeniu. A ten ważny jubileusz celebrujemy wspólnie okładką listopadowego numeru Elle" - czytamy pod postem. 

Zdjęcie Sokołowskiej wywołało poruszenie

Pod postami pojawiła się masa komentarzy. Śmiałe zdjęcia celebrytki i świeżo upieczonej mamy wywołały spore poruszenie. Fani z całej Polski zaczęli pisać, co o tym wszystkim myślą. 

"Po co taki retusz? Przecież teraz się odchodzi od tego. Ta pani jest piękna taka jaka jest naprawdę", "Dramat! Zmyjmy makijaż, cofnijmy retusz i odczepmy doczepy", "Trochę Pani Kasia podobna tutaj do Angeliny Jolie z filmu Czarownica", "Pięknie. Tylko kompletnie nierealnie. Za dużo retuszu. NIE NIE NIE TAKIM ZABIEGOM!!!", "Niby wszędzie mówi się o akceptacji, własnego ciała, jego przemijalności, zmarszczkach itp a i tak serwują nam te idealne, wyretuszowane babki..." - pisali jej ludzie. 

Byli oczywiście i tacy, którym efekty sesji przypadły do gustu:

"Okładka po prostu sztos!", "Brak słów na te zachwyty. Wspaniała jesteś" - zachwycali się inni. 

A wam jak się podoba? 

Zobacz też:

Sokołowska wyjawiła prawdę o urodzeniu dziecka w wieku 50 lat. Tego nie mogła znieść

Katarzyna Sokołowska zachwyca się synkiem. Późne macierzyństwo jej służy?

Partner Kasi Sokołowskiej takiego prezentu się nie spodziewał. "Jesteś dla nas najważniejszy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama