Reklama
Reklama

Sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN" pilnie odwołane! Stacja ujawnia powód

Program „Dzień Dobry TVN” ukazuje się niezmiennie przez cały tydzień, jedynie wymieniają się prowadzący. W sobotę, 1 kwietnia, program wyjątkowo nie jest nadawany i nie ma to związku z Prima Aprilis. Powód jest zupełnie inny!

"Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy został wyemitowany w 2005 roku. Przez ten czas przez śniadaniówkę przewinęło się tysiące gości, zarówno tych znanych z show-biznesu, jak i "zwykłych" ludzi, którzy zostali zaproszeni z jakiegoś konkretnego powodu. Wśród nich nie brakło lekarzy, kucharzy, a także przedstawicieli wielu innych zawodów, a nierzadko w programie goszczą także dzieci.

Przez lata zmieniali się także prowadzący śniadaniówki TVN. Pierwszymi byli Magda Mołek i Olivier Janiak, których zmieniali Kinga Rusin i Marcin Meller. Przez program przewinęli się także m.in. Jolanta Pieńkowska, Wojciech Jagielski, Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk czy Robert Kantereit. Od wielu lat zgrany duet tworzą na antenie Dorota Wellman i Marcin Prokop, a niedawno do obsady dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan, której partneruje Krzysztof Skórzyński.

Reklama

"Dzień Dobry TVN" nadawane jest przez cały tydzień, jednak, jak się okazuje, w sobotę 1 kwietnia program wyjątkowo musiał ustąpić miejsca innej audycji. Otóż, program musiał zostać odwołany ze względu na skoki narciarskie, które pierwotnie miały się rozpocząć o 9:30, jednak zostały przełożone na wcześniejszą godzinę. Tym samym DDTVN musiał ustąpić zmaganiom skoczków w Planicy.

Na instagramowym profilu śniadaniówki pojawiła się informacja, że program powróci w niedzielę o godzinie 7:30, czyli pół godziny wcześniej niż zwykle. Właśnie o tej godzinie miało się rozpocząć sobotnie wydanie, jednak ze względu na zmianę rozpoczęcia Pucharu Świata w Planicy widzowie DDTVN musieli obejść się smakiem.

Na pocieszenie jednak pozostały sportowe emocje!

Zobacz też:

Woźniak-Starak dopiero teraz ujawniła kulisy pracy z Drzyzgą w "DDTVN"!

Sprzeczka w "Dzień Dobry TVN"! Wszystko nagrało się na żywo

Filip Chajzer w "DDTVN" nie gryzł się w język!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy