Reklama
Reklama

Smutne wieści od Lecha Wałęsy. Pożegnał bliską mu osobę

Lech Wałęsa przeżywa smutne chwile. W czwartek przekazał w mediach społecznościowych druzgocącą wiadomość. Musiał pożegnać wieloletnią towarzyszkę w jego podróży zawodowej. Fani od razu wsparli byłego prezydenta.

Smutne wieści od Lecha Wałęsy. Pożegnał bliską mu osobę

Lech Wałęsa na swoim Facebooku dzieli się z fanami informacjami o swoim życiu. Przeważnie są to zdjęcia z podróży lub (nie)zaplanowanych wizyt w szpitalu. Tym razem w czwartek przekazał smutną wiadomość, która jemu samemu też złamała serce.

Lech Wałęsa żegna Donatę, wieloletnią pracownicę

Na Facebooku Lech Wałęsa udostępnił wpis w postaci czarno-białej planszy z napisem: "Z wielkim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci wieloletniej, oddanej pracownicy, asystentki, sekretarki Biura Lecha Wałęsy - Donaty... RIP".

Reklama

Chodzi o Donatę Turską, która przez lata wspierała Lecha Wałęsę w jego karierze. Została przez ludzi zapamiętana jako świetnie zorganizowana asystentka, a także ciepła i przyjazna osoba.

Informację o śmierci asystentki byłego prezydenta udostępniła także obecna prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz: "Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, ze odeszła Donata Turska, długoletnia współpracownica prezydenta Lecha Wałęsy, człowiek o wielkim sercu, zawsze gotowa nieść wsparcie i pomoc innym".

Fani pocieszają Lecha Wałęsę

Lech Wałęsa jak zawsze mógł liczyć na oddanych mu fanów. Niektórzy z nich osobiście poznali panią Donatę i tym bardziej nie mogą uwierzyć w jej odejście.

  • "Wyrazy współczucia. Ludzie za szybko odchodzą"
  • "Bardzo mi przykro, poznałem Panią Donatę wielokrotnie odwiedzając prof. Penson"
  • "Bardzo przykra wiadomość"
  • "Ciepły, serdeczny głos ze słuchawki telefonu. Wyrazy współczucia rodzinie i pracownikom biura"
  • "Moje kondolencje, wspaniała Pani Donata, zawsze życzliwa i zorganizowana"
  • "Pamiętam Panią Ewelinę i Panią Donatę - przykro i smutno..."
  • "Miałam przyjemność osobiście poznać Panią Donatę. Cudowna osoba. Wyrazy współczucia"

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lech Wałęsa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy