Reklama
Reklama

Wałęsa dopiero co narzekał na emeryturę, a teraz chwali się luksusami. Zdjęcia wywołały wściekłość

Były prezydent Lech Wałęsa budził kontrowersje na długo przed narodzinami wielu z nas i to aż do dzisiaj nie uległo zmianie. Emerytowany polityk pomimo prawie 80 lat na karku pozostaje bardzo aktywny, a swoimi działaniami szeroko dzieli się za pomocą Facebooka. Ostatnio wywołał poruszenie za sprawą oferowanych mu luksusów. Wypada tak byłem liderowi "Solidarności"?

Lech Wałęsa ma 79 lat, ale się nie zatrzymuje

Ostatnie miesiące w domu Lecha Wałęsy obfitowały w poważne kłopoty i niespodziewane sytuacje. Sen z powiek rodzicom spędzał zwłaszcza jeden z czterech synów byłego prezydenta - Sławomir Wałęsa, którego problemy nie od dzisiaj są doskonale znane w środowisku. Publicznie na niełatwą sytuację utyskiwał też dawny lider "Solidarności".

W jednym z ostatnich wywiadów Lech Wałęsa ujawnił wysokość otrzymywanego świadczenia emerytalnego, które jego zdaniem wciąż stoi na zdecydowanie za niskim poziomie. Eks-polityk podkreśla, że daleka od ideału sytuacja finansowa zmusza go, by pomimo 79 lat na karku dorabiał na boku. Z tego też powodu jeździ po kraju i świecie ze swoimi wykładami.

Reklama

Szeroko relacjonowane w mediach społecznościowych wyjazdy Wałęsy budzą też jednak spore kontrowersje. Nie tylko ze względu na prezentowane przez byłego prezydenta poglądy polityczne, ale też związane z nimi przyjemności. Pod koniec lipca przeżył od wręcz wyjątkowo luksusową przygodę.

Wałęsa na partyjce golfa i w wannie z kozim mlekiem

Lech Wałęsa niczym królowa Kleopatra? To nie żart, a wynik podróży 79-latka do Pałacu Brzeźno pod Wrocławiem. W otoczeniu pięknych widoków Wałęsa rozkoszował się urokami życia i luksusami godnymi gwiazd Hollywood. Na jego Facebooku znajdziemy informację, że na miejscu rozegrał partyjkę golfa, udał się na rekreacyjne wędkowanie, a zakończył dzień smacznym obiadek i kąpielą w kozim mleku (!). Nie omieszkał też zrobić sobie zdjęć z całą gamą osób będących tego dnia w Brzeźnie.

Reakcje w komentarzach pod postami Wałęsy są bardzo skrajne. Z jednej strony nie brakuje osób, które deklarują pełne poparcie dla działań byłego prezydenta, życzą mu zdrowia i powodzenia w dalszych podróżach. Część internautów dosyć gorzko lub nawet bezlitośnie krytykuję dawnego związkowca za jego styl życia. Pojawiają się też komentarze, że Lech Wałęsa powinien zabierać na swoje rekreacyjne podróże żonę - Danutę Wałęsę. Cóż, może następnym razem, bo kilkudniowy pobyt polityka w Brzeźnie dobiegł już końca.

Zobacz też:

Wałęsa znowu zaskoczył. Takiego połączenia nikt się nie spodziewał

Lech Wałęsa narzekał na brak pieniędzy. Tyle zarabia jego syn. Szok!

Tłum przerwał wystąpienie Wałęsy. Zaczęli skandować jedno słowo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lech Wałęsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy