Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Smutne święta Marty Kaczyńskiej

Jej małżeństwo istnieje już tylko na papierze. Dlatego święta wielkanocne prezydentówna spędzi bez męża, za to w towarzystwie stryjka Jarka.

Od kilku tygodni Marta i Marcin widują się tylko wtedy, gdy przekazują sobie dzieci.

Reklama

Nie widzą już powodów, dla których mieliby ratować małżeństwo. Ich rozwód to kwestia czasu, czekają tylko na zakończenie kampanii prezydenckiej i parlamentarnej, aby prywatnymi sprawami nie zaszkodzić notowaniom PiS.

Nic więc dziwnego, że prezydencka córka nie zamierza spędzać świąt w towarzystwie męża. Już rok temu małżonkowie nie podzielili się jajkiem przy świątecznym stole. W tym czasie ich papiery rozwodowe były już w sądzie, ale w dniu rozprawy postępowanie zostało zawieszone na zgodny wniosek stron.

Dla dobra Ewy i Martynki próbowali dać sobie jeszcze jedną szansę. Bezskutecznie. Marta nie tylko nie zobaczy się z mężem w Wielkanoc. Na ten czas postanowiła w ogóle opuścić Trójmiasto.

Zamierza spotkać się ze stryjem i odwiedzić grób babci na warszawskich Powązkach.

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »