Reklama
Reklama

Słynna influencerka chwali się ogromnymi pieniędzmi. Przyznała, na czym zarabia najwięcej

Lila Janowska, która od wielu lat obecna jest w sieci, prawdziwą popularność zyskała stosunkowo niedawno. Dziś jest jedną z największych gwiazd polskiego internetu. Choć wielu influencerów niechętnie podejmuje temat zarobków, 26-latka postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy.

Lila Janowska jest prawdziwą gwiazdą polskiego internetu

Lila Janowska należy do ścisłej czołówki najlepiej zarabiających gwiazd polskiego internetu. Partnerka Żabsona nie kryje, że swój sukces zawdzięcza w dużej mierze wsparciu rapera, który wykreował już niejedną gwiazdę.

Tiktokerka swoją karierę zaczynała jeszcze w liceum. Wtedy postanowiła założyć autorski blog o modzie i urodzie. Szybko okazało się, że temat jest bardzo popularny i początkująca gwiazda zdobyła oddane grono fanów. Dziś jej media społecznościowe śledzą miliony użytkowników!

Lila Janowska treści publikuje też w serwisie YouTube, ma także na koncie współpracę z wieloma znanymi markami odzieżowymi.

Reklama

Sukces sprawił, że pod koniec ubiegłego roku partnerka Żabsona otworzyła własny biznes i zaczęła prowadzić sklep z biżuterią.

Lila Janowska chwali się wysokimi zarobkami

Choć sumy, jakie wpływają na konto najpopularniejszych influencerów wciąż są tajemnicą i dla wielu z nich stanowią temat tabu, słynna tiktokerka lubi chwalić się tym, ile zarabia.

Ostatnio gwiazda pojawiła się na kolejnej z branżowych imprez - wraz ze swoim partnerem odwiedziła pokaz mody znanego projektanta Macieja Przybylskiego. Podczas imprezy influencerka udzieliła krótkiego wywiadu reporterce Pudelka. W rozmowie nie kryła, że jej zajęcie przynosi sporo pieniędzy.

Przy okazji podziękowała swojemu partnerowi za nieustanną pomoc i wsparcie. Jak wiele mu dziś zawdzięcza?

"Bardzo dużo. Może nawet nie tyle, jeśli o moją pracę, bo w social mediach jestem już od dziesięciu lat, ale pokazał mi, gdzie powinnam pójść dalej, gdy stanęłam w miejscu. On jest bardzo dobry w takie rzeczy. Mam nadzieję, że jest dumny ze mnie" - wyznała.

Lila Janowska przyznała, ile zarabia

 26-latka, która początkowo niezbyt chętnie podejmowała temat zarobków, w końcu zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy.

"Wiele zależy od współpracy. Razem z moim teamem to przekminiamy. Największe stawki miałam za ambasadorstwa. Nie wiem, czy powinnam mówić" - przyznała niepewnie, dodając, że stawki przekraczają często kilkaset tysięcy złotych.

Oprócz działalności internetowej i własnego biznesu, Lila Janowska ma także inny sposób na zarabianie pieniędzy. Okazuje się, że młoda gwiazda sporo inwestuje, przede wszystkim w branży nieruchomości - aktualnie głównie inwestuje w zakup gruntów.

"(...) Jeśli chodzi o mieszkania, to zastanawiam się, czy kupować dla siebie, czy kupować mnóstwo tych działek i obracać nimi. Mam ich już cztery" - pochwaliła się w rozmowie z serwisem.

Zobacz też:

Julia Wieniawa została jurorką "Mam talent!". Tak reaguje na głosy krytyki 

Sandra Dziwiszek była partnerką Wojciecha Szczęsnego. Teraz spotyka się z gwiazdą Formuły 1

Taco Hemingway wyróżniony w Spotify Wrapped 2023. Iga Lis musi być dumna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żabson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy