Reklama
Reklama

Co za wieści o związku Igi Lis i Taco Hemingwaya. Ukochana pęka z dumy

Taco Hemingway i Iga Lis to para, która ceni sobie prywatność. Podobnie jak ich przyjaciele, czyli Natalia Szroeder i Quebonafide rzadko mówią o związku, a dla fanów potwierdzają, że nadal są razem poprzez wrzucanie zdjęć na Instagram. Wszyscy pytają o ślub Igi i Filipa, a tu nagle wydarzyło się wielkie szczęście dla pary!

Co za wieści o związku Igi Lis i Taco Hemingwaya. Ukochana pęka z dumy

33-letni Taco Hemingway i 23-letnia Iga Lis zaczęli się spotykać w 2018 roku, ale na oficjalne potwierdzenie związku fani muzyki i modelki musieli czekać aż rok. Od tego momentu córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin jest zasypywana pytaniami o związku, zaręczynach, a od niedawna także o ślubie.

Reklama

Taco Hemingway wyróżniony w Spotify Wrapped 2023. Iga Lis musi być dumna

W corocznym podsumowaniu Spotify Wrapped 2023, słuchacze mogli zobaczyć, czy ich ulubiony artysta znalazł się na szczycie listy najczęściej odtwarzanych artystów. W Polsce zwycięzcą został właśnie... Taco Hemingway.

Wpis na oficjalnym profilu Spotify na Instagramie o Taco brzmi następująco: "Jak Filip zrobi muzykę, to my nie mamy pytań - pierwsze miejsce na podium mógł zgarnąć tylko on!".

Taco Hemingway i Iga Lis wezmą ślub?

Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak od września podsyca plotki o ślubie. Wierni fani twierdzą, że to jedynie wers z jego utworu "1-800-OŚWIECENIE", a inni doszukują się potwierdzenia ślubu rapera z modelką.

"Być może wzięliśmy ślub. Na małym prywatnym wеselu w Toskanii?" - brzmią słowa rapera w jednej z piosenek.

Na palcach jednak brak jest obrączek, więc na oficjalne potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Taco Hemingway | Iga Lis | Spotify
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama