Reklama
Reklama

Była partnerka Wojciecha Szczęsnego znalazła nową miłość. Niewiarygodne, z kim się związała

Sadra Dziwiszek, z którą przed laty związany był Wojciech Szczęsny, po rozstaniu z piłkarzem znalazła już nową miłość. 30-latka związana jest z synem miliardera - kanadyjskim kierowcą Formuły 1. Co jeszcze wiadomo o nowym wybranku byłej dziewczyny polskiego bramkarza?

Wojciech Szczęsny jest dziś szczęśliwym mężem piosenkarki Mariny Łuczenko, z którą doczekał się synka Liama. Pięciolatek już teraz przejawia zainteresowanie piłką i wielu fanów wróży mu wielki sukces. Niedawno piosenkarka pochwaliła się nagraniem z treningu swojej pociechy.

Chłopiec mimo młodego wieku uczęszcza już do szkółki piłkarskiej, gdzie ma okazję ćwiczyć z rówieśnikami pod czujnym okiem ekspertów.

Reklama

"Obserwujemy trening Liama" - poinformowała wokalistka na InsatStories.

Wojciech Szczęsny zwiazany był z Sandrą Dziwiszek

Przed laty wybranką bramkarza reprezentacji Polski była jednak Sandra Dziwiszek, z którą obecny zawodnik Juventusu Turyn spotykał się w latach 2010-2012. Młody piłkarz i obiecująca lekkoatletka byli stałymi bywalcami branżowych imprez i z chęcią pokazywali się razem na ściance.

Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i zarówno Wojciech, jak i Sandra poszli w swoją stronę.

Po rozstaniu ze Szczęsnym Dziwiszek zniknęła z mediów i na próżno było jej szukać na czerwonym dywanie.

W przeciwieństwie do innych partnerek piłkarzy 30-latka postawiła na wykształcenie. W związku z tym wyjechała do Londynu i tam podjęła studia prawnicze.

Była partnerka Wojciecha Szczęsnego obecnie związana jest z Nicholasem Latifim. Kanadyjczyk jest słynnym kierowcą Formuły 1. Co ciekawe - w 2019 roku sportowiec zajął w zespole Williamsa miejsce... Roberta Kubicy.

W zeszłym roku para została sfotografowana razem podczas Grand Prix Bahrajnu.

Sandra Dziwiszek związała się z synem miliardera

Ojciec wybranka Sandry Dziwiszek, który jest dziś prawdziwą legendą Formuły 1, obecnie realizuje się jako biznesmen - jest właścicielem ogromnej i znakomicie prosperującej firmy spożywczej Sofina Foods.  Jego imponujący majątek szacowany jest na 27 miliardów dolarów, co w przeliczeniu daje ponad 100 miliardów złotych.

Ostatnio wiele mówi się o tym, że Nicholas Latifi zakończy swoją sportową karierę i skupi się na innej działalności. Kanadyjczyk który w tym roku nie znalazł się na liście kierowców F1, podobnie jak jego wybranka zdecydował się postawić na edukację.

Niedawno pochwalił się niezwykłym osiągnięciem - 28-latek dostał się do prestiżowej London Business School.

Można spodziewać się, że wkrótce pójdzie w ślady swojego ojca i zajmie się rodzinnym biznesem.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Szczęsny | Sandra Dziwiszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy