Reklama
Reklama

Julia Wieniawa mocno przejęła się głosami krytyki. Musiała podjąć trudną decyzję

Julia Wieniawa pomimo wielu sukcesów wciąż nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne projekty i przedsięwzięcia. Ambitna 24-latka przyznaje, że z tego powodu spotyka się z ciągłą krytyką. Negatywne komentarze tak na nią wpłynęły, że w pewnym momencie rozważała zawężenie artystycznej działalności.

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa

Julia Wieniawa jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych i rozchwytywanych gwiazd w naszym kraju. Choć największą popularność przyniósł jej występ w serialu "Rodzinka.pl" i mniejsze role w kilku kinowych przebojach, ambitna 24-latka jest także niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie bardzo często zdarza się jej promować ekskluzywne marki. Ostatnio zdolna artystka postanowiła sprawdzić się w roli piosenkarki i nagrała autorską płytę.

Reklama

Realizuje się także jako aktorka teatralna i wciąż angażuje się w kolejne przedsięwzięcia.

Ostatnio celebrytka znów zaskoczyła swoich fanów i poinformowała, że została jedną z jurorek popularnego programu "Mam talent!", gdzie zasiądzie na fotelu obok Marcina Prokopa i Agnieszki Chylińskiej.

Julia Wieniawa została jurorką "Mam talent!"

Julia Wieniawa nie ukrywa, że popularność ma także swoje ciemne strony, a jej samej bez przerwy przychodzi mierzyć się z krytyką ze strony dziennikarzy i internautów. W pewnym momencie gwiazda tak bardzo przejęła się negatywnymi komentarzami, że rozważała ograniczenie swojej artystycznej działalności. Z czasem jednak nabrała więcej pewności siebie.

"Kiedyś myślałam, że może powinnam zająć się jedną rzeczą, bo jestem niespójna, gdy robię to i tamto, ale moją spójnością jest moja zmienność. Bardzo lubię pokazywać się w różnych rolach i odsłonach" - zdradziła w najnowszej rozmowie z Plejadą.

24-latka niebawem będzie miała okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Czy czuje się gotowa tego, by sprostać zadaniu, jakim jest ocenianie uczestników "Mam talent!"?

"Zupełnie nowa rola, której jeszcze nie doświadczyłam i mam nadzieję, że dobrze mi pójdzie i będę odpowiedzialnym, sprawiedliwym jurorem" - przyznała z pełnym przekonaniem.

Julia Wieniawa uwielbia spełniać się w różnych rolach

Przy okazji Julia Wieniawa wyznała, skąd wzięła się u niej chęć realizowania na wielu ścieżkach kariery.

"Jako dziecko już miałam w sobie takie poczucie, że życie jest za krótkie, żeby przeżyć tylko jedno. I zawsze chciałam być wieloma osobami naraz. Taka moja specyfika" - podsumowała w rozmowie z serwisem.

Zobacz też:

Wieniawa pożaliła się na swój los. Nagłe przeziębienie strasznie nią "trzepnęło" 

Wieniawa nagle przerwała milczenie ws. Szymona Hołowni. Nie szczędziła słów

Wieniawa i Kliment mają konflikt? Mama aktorki dołożyła do pieca tymi słowami


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | "Mam talent!"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy