Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ślub Makowieckiego i Jusis

25-letni Tomek Makowiecki i starsza od niego o 9 lat Reni Jusis powiedzieli sobie "tak" dzisiaj o g. 15. Uroczystość odbyła się w podwarszawskim Skolimowie, w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Anielskiej.

Wszyscy są zaskoczeni, że Jusis i Makowiecki zdecydowali się na ślub po tak krótkiej, trwającej zaledwie rok, znajomości. Szczególnie dziwi decyzja Tomka, który jest młodym, przystojnym mężczyzną. Może jeszcze wiele osiągnąć w show-biznesie i tym samym zdobyć wiele kobiet. Jesteśmy trochę cyniczni, ale nie oszukujmy się - 99% celebrytów wykorzystuje swoją sławę do podbojów miłosnych.

Reklama

Jusis wcześniej była związana z Maciejem Zielińskim, radiowcem. Była tak dumna z tego związku, że ostentacyjnie nosiła plastry antykoncepcyjne na rzucających się w oczy częściach ciała. Związek jednak się rozpadł i wtedy piosenkarka zaprzyjaźniła się z młodziutkim Makowieckim.

Przyjaźń szybko przeszła w miłość. Ślub zaplanowali na jesień, ale Reni uznała, że tym razem nie ma co zwlekać i postanowiła zmobilizować partnera do jak najszybszego zawarcia związku małżeńskiego. Udało się.

Powód przyspieszenia terminu uroczystości może mieć też bardzo prozaiczną przyczynę - pisaliśmy o niej niedawno.

Dowiedz się więcej na temat: Tomek Makowiecki | Reni Jusis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje