Reklama
Reklama

Sławomir Świerzyński ma dużo młodszą żonę. Gdy ją poznał, miała 16 lat

Sławomir Świerzyński to prawdziwa legenda. Popularność zdobył dzięki zespołowi "Bayer Full", którego muzyka bawi kolejne pokolenia Polaków. Wokalista rzadko mówi o swojej prywatności, więc niewiele osób wie, że od czterech dekad jest w szczęśliwym związku ze swoją ukochaną - Renatą. Gdy się poznali miała 16 lat i była uczennicą muzyka.

Dzieci Sławomira Świerzyńskiego poszły w jego ślady

Sławomir Świerzyński prężnie działa na rodzimej scenie muzycznej już od czterech dekad. Charyzmatyczny lider Bayer Full przez lata działalności zdążył sobie zaskarbić sympatię wielu osób. Wraz z zespołem wylansowali wiele przebojów, które do dziś można usłyszeć na biesiadach czy weselach. "Blondyneczka" (posłuchaj), "Wszyscy Polacy" czy "O Karolino" to utwory, które znają wszyscy, nie tylko fani gatunku.

Reklama

Związek Świerzyńskiego ze sceną trwa praktycznie tyle samo, co jego relacja z ukochaną żoną - Renatą. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci, synów: Sebastiana i Damiana oraz córki Nicoli. Młodsza dwójka poszła w ślady sławnego taty i także sprawdza się w branży disco polo, a nawet koncertuje razem z zespołem Bayer Full. W koncertach bierze także czasem udział żona wokalisty, która nie tylko jest menadżerką grupy, ale także śpiewa w chórkach.

Sławomir Świerzyński: historia miłości

Sławomir i Renata Świerzyńscy tworzą szczęśliwą rodzinę już od czterech dekad. Razem dzielili nie tylko radość, ale i trudne chwile, jak chociażby głośne na całą Polskę porwanie ich najstarszego syna. Tą sprawą zainspirował się zresztą reżyser filmu biograficznego "Zenek", który do historii życia Zenona Martyniuka postanowił wpleść wątek rodziny Świerzyńskich.

Na szczęście wszystko szybko dobrze się skończyło i rodzina Świerzyńskich mogła wrócić do swojej spokojnej codzienności. Małżonkowie dogadują się tak dobrze, że postanowili tworzyć duet także w strefie zawodowej.

"To żona za wszystko płaci i jest księgową. Gdy jedziemy na wypoczynek, to ja znam języki i jestem od gadania, a ona jest księgową i jest od wydawania. (...) Żona ma na wszystko i może kupować, co chce i gdzie chce. Ale wszystko oczywiście w granicach rozsądku. Gdy ja potrzebuję pieniędzy, to jej mówię, że muszę kupić to czy tamto i dostaję. Ale kwiatki to już ja jej kupuję, bo to znaczy, że o niej pamiętam" - mówił muzyk w rozmowie z Faktem.

Historia związku Sławomira i Renaty Świerzyńskich rozpoczęła się... na obozie harcerskim. Lider grupy "Bayer Full" od początku wiązał swoją przyszłość z muzyką. Swoją przygodę z zawodem zaczynał jako nauczyciel muzyki i organista. Prowadził także chór i grupę harcerską, w którym spotkał miłość swojego życia, 16-letnią wówczas Renatę. Zakochanych dzieli różnica 6 lat.

"Żartuję, że wszystko, co najlepsze wziąłem ze szkoły: żonę, mieszkanie..." - żartował w jednym z wywiadów.

Świerzyńscy chętnie pojawiają się razem na wydarzeniach branżowych, gdzie objęci i wpatrzeni w siebie pozują do zdjęć fotoreporterów.

Zobacz także:

Majątek Sławomira Świerzyńskiego zwala z nóg. Lider Bayer Full to posiadacz fortuny. Pławi się w luksusach

Jest milionerem, a narzeka na emeryturę. "Państwo robi sobie z nas żarty"

Dobitne wieści w sprawie Świerzyńskiego. Jest wyrok w sprawie kradzieży piosenki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Świerzyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy