Reklama
Reklama

Sławomir i Kajra nie mają tajemnic przed światem! Ta miłość jest nawet większa niż z ich hitowej piosenki

Swoje 40. urodziny obchodzi dzisiaj Sławomir Zapała. Gwiazdor urzeka swoją sceniczną charyzmą już od lat 90. Wspominamy karierę i miłosne przeboje jednej z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego show-biznesu.

Sławomir Zapała podbił świat polskiego show-biznesu szturmem, ale wbrew pozorom na swój sukces musiał trochę poczekać. Prekursor muzycznego gatunku rock polo jest doceniany nie tylko za swoją sceniczną charyzmę, ale także za błyskotliwe żarty i charakterystyczną osobowość. Gwiazdor 19 marca obchodzi swoje 40. urodziny. Z tej okazji przypominamy jego początki oraz historie miłosne.

Reklama

Czy Sławomir jest góralem?

Sławomir może i nie jest góralem, ale został przez jednego wychowany. Ojciec celebryty, Józef Zapała jest góralem, który dodatkowo potrafi grać na akordeonie, trąbce oraz gitarze. Sławomir został wychowany w duchu tradycji i miłości do muzyki. Od zawsze cechował się wyjątkowym poczuciem humoru, a swoje kroki zamiast w kierunku muzyki postanowił początkowo skierować w stronę aktorstwa.

Najwierniejsi fani mogą kojarzyć Zapałę z gościnnych występów w serialach takich jak "Na dobre i na złe", "Świat według Kiepskich", "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz" i "Klan". Wcielił się także w wiele charakterystycznych ról filmowych. Możemy go zobaczyć w "Pod mocnym aniołem", "Planecie Singli", "Listach do M.", czy w "Karol - człowiek, który został papieżem".

Na pomysł, aby rozpocząć swoją karierę muzyczną, Zapała wpadł w Stanach Zjednoczonych. Zainspirowany przez entuzjazm amerykańskiej Polonii postanowił, że jednorazowy numer przerodzi się w nowy wizerunek. Takim sposobem mieliśmy szansę poznać Sławomira, dla którego prawdziwy przełom nastąpił w 2017 po wydaniu sławnej piosenki "Miłość w Zakopanem". Album "The Greatest Hits" pokrył się platyną, a Sławomir dostał szansę na zawojowanie polskiej sceny muzycznej. Oczywiście nie osiągnąłby tak wiele, gdyby nie wsparcie najbliższych oraz jego drugiej połówki.

Sławomir i Kajra: to nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Ze swoją żoną Kajrą, Sławomir poznał się jeszcze w krakowskiej szkole teatralnej. Ich drogi się rozeszły, a kolejny raz spotkali się w Stanach Zjednoczonych. Tam Magdalena Kajrowicz pracowała jako kelnerka w restauracji. Sławomir początkowo jej nie poznał i zaczął z nią rozmawiać po hiszpańsku. Kiedy wreszcie ustalili, kto jest kim, podjęli decyzję, aby rozpocząć zawodową współpracę.

Wrócili do Polski, aby pracować w teatrach, kabaretach i operach. Po czasie zdecydowali się poświęcić więcej uwagi projektowi "Sławomir". Był to strzał w dziesiątkę. Zdobywali coraz większą popularność, a obecnie nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie Sławomira bez towarzyszącej mu Kajry.

W rozmowie z "Super Expressem" Magda zdradziła, kiedy zrozumiała, że Sławomir zostanie jej mężem. Stało się tak po tym, jak na scenie śpiewał piosenkę "Cudowna dziewczyna". W trakcie współpracy przyjaźń pary przerodziła się w uczucie. Celebryci stali się narzeczeństwem, a niedługo potem wzięli ślub. Wesele trwało aż siedem dni!

Bawili się na nim nie tylko bliscy pary, ale także gwiazdy. Na uroczystości nie zabrakło Joanny Kulig z mężem, Krzysztofa Piątkowskiego, Kuby Wieczorka, czy Pawła Domagały z Zuzą Grabowską. Małżeństwo spędza ze sobą każdą chwilę i sami przyznają, że nie zawsze jest kolorowo.

Miał być rozwód? Kajrowicz i Zapała rozwiali wątpliwości

Sławomir i Kajra są ze sobą razem już od ponad dekady. Sześć lat temu na świat przyszedł ich syn, Kordian. Stała współpraca na tle zawodowym oznacza dla pary to, że spędzają ze sobą niemal każdą chwilę. Jak sami przyznają czasami bywa z tego powodu ciężko, jednak kluczem do porozumienia jest komunikacja i kompromisy.

Zapała nigdy nie ukrywał, że jego żona ma silny charakter i jest jego siłą napędową. Sławomir nie boi się przyznać, że Kajra rządzi i w karierze i w związku. Para nie tylko się kłóci, ale także silnie wspiera. Dziś Sławomir nie boi się nawet łatki pantoflarza i oddaje dużą część zarządzania w ręce żony.

Około rok temu serwisy plotkarskie obiegła plotka, że związek małżeński celebrytów jest wystawiony na próbę. Fani zaczęli nawet obawiać się rozwodu.

Sławomir i Kajra odnieśli się do plotek i uspokoili swoich miłośników. Magdalena Kajrowicz wyznała, że bez pikanterii i niezgody związki byłyby nudne. W dalszym ciągu partnerom na sobie zależy, a gdyby sprzeczki nie występowały, oznaczałoby to, że przestaje im na sobie zależeć. Kajra stanowczo zaprzeczyła plotkom i zapewniła, że u boku Sławomira pozostanie do końca życia.

Zobacz także:

Kajra o możliwej obecności Sławomira w "Tańcu z Gwiazdami"

Pikantne zdjęcie żony Sławomira trafiło do sieci. Fani osłupieli!

Kajra i Sławomir: Średnio dwa razy w roku się rozwodzimy [wywiad]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra i Sławomir | Kajra
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy