Reklama

Reklama

Reklama

Skrzynecka marzy o dziecku

Po wypadku w górach Katarzyna Skrzynecka (40 l.) musiała odłożyć marzenia o dziecku. Dziś, po rehabilitacji, do tych marzeń powraca.

- Wierzę, że i dla mnie przyjdzie taki szczęśliwy dzień, gdy zostanę mamą - tak kilka miesięcy temu o swoich największych pragnieniach mówiła aktorka.

Jest zwolenniczką opinii mówiącej, że kobiety nie może spotkać nic piękniejszego niż macierzyństwo, szczególnie, gdy jest marzeniem wyczekiwanym latami. A takie właśnie przeżycia zgotował los pani Kasi.

Już kilka razy wydawało się, że z mężem Marcinem Łopuckim (37 l.) będą mogli dzielić się szczęściem wychowywania swego pierwszego potomka. Radość z ciąży okazywała się jednak przedwczesna.

Reklama

Ciepła, wręcz stworzona do tego, by zostać mamą, nigdy nie straciła nadziei. Pod koniec roku, po wypadku na nartach w Austrii, pani Katarzyna musiała przejść operację kolana. Lekarze ostrzegali, że ciąża stworzy komplikacje dla jej zdrowia. Absolutnie zakazali forsowania organizmu aż do chwili odzyskania całkowitej sprawności. Ku radości aktorki, moment ten staje się coraz bliższy.

Marzenia o dziecku wróciły...

UK

(nr 2)

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy