Reklama

Reklama

Reklama

Skiba wyjawił, dlaczego rozpadło się jego małżeństwo. Młoda partnerka teraz dołożyła swoje!

Krzysztof Skiba wciąż jest mężem swojej żony, jednak już nie ukrywa, że jego małżeństwo istnieje tylko na papierze, a on sam jest związany z inną kobietą. Nowa partnerka nie wszystkim przypadła jednak do gustu, przez co wylał się na nią hejt. Teraz postanowiła dosadnie odpowiedzieć na zaczepki!

Krzysztof Skiba rozstał się z żoną i wdał się w romans z Karoliną Kempińską

Krzysztof Skiba oficjalnie wciąż jest mężem swojej żony Renaty, matki jego dwóch synów. Jego małżeństwo rozpadło się jednak już jakiś czas temu, a para obecnie jest w separacji. Jak sam przekazał na Instagramie, sprawa rozwodowa jest w toku.

W najnowszym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" wyjawił powód rozpadu swojego wieloletniego związku. Okazuje się, że nie chciał trwać w czymś, co już dawno się wypaliło.

"Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem. Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat!" - powiedział.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Skiba jest obecnie zakochany w młodszej o 26 lat partnerce, Karolinie Kempińskiej. Para pod koniec ubiegłego roku postanowiła ujawnić się w mediach i cały czas podkreślają, że ich miłość kwitnie.

Skiba i jego partnerka tłumaczą się ze swojego romansu

Ze względu na różnicę wieku pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, nie tylko pod adresem Skiby, ale także jego ukochanej. Wokalista Big Cyca w rozmowie z "GW" wyjawił jednak, że nie zamierza się nimi przejmować: "Oczywiście komentarze w plotkarskich mediach były straszne, że stary dziad znalazł sobie młodą laskę, ale czy ja mam się przejmować opiniami ludzi, którzy mnie i Karoliny nie znają i ja też ich nie znam?".

Również jego partnerka dostała wiele negatywnych komentarzy. Postanowiła się z nimi rozprawić w dyskusji z fanami na Instagramie. Karolina Kempińska dała jasno do zrozumienia, że łączy ich czyste uczucie, a ona sama w nic tak bardzo nie wierzy, jak właśnie w ich miłość.

"Myślę, że nie ma nic bardziej "czystego", niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę. [...] Kto podchodząc pod 60 zmienia całe swoje wygodne i uporządkowane życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości" - napisała.

Mocno podkreśliła również, że jest niezależną kobietą i nie musi liczyć na pieniądze ukochanego, gdyż sama na siebie zarabia. Oprócz zysków z modelingu, ma bowiem stałą pracę w firmie informatycznej.

Zobacz też:

Tytus Skiba jest rozczarowany postawą ojca. Chodzi o jego coming out.

Krzysztof Skiba zakpił z policjantów i Jarosława Kaczyńskiego. Co za słowa!

Gwiazda polskiego kina zmieniła nazwisko. Wszystko przez to, że "odsłoniła szlafroczek"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy