Reklama
Reklama

Skawiński pokazał się bez okularów wywołując wielkie poruszenie. Jest nie do poznania

Wielu fanów Grzegorza Skawińskiego chciało zobaczyć go bez okularów przeciwsłonecznych, które na przestrzeni lat stały się znakiem rozpoznawczym wokalisty. Lider grupy Kombii w końcu spełnił ich życzenie wywołując przy tym niemałe zamieszanie. Jest nie do poznania. To zupełnie inny człowiek.

Grzegorz Skawiński to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów. Karierę rozpoczął w 1974 roku, a jego muzyczna droga prowadziła przez różne zespoły, takie jak Skawalker i O.N.A. Jednak najbardziej znany jest ze swoich występów w grupie Kombii. To właśnie tam wypracował sobie charakterystyczny image. 

Jego okulary przeciwsłoneczne stały się tak nieodłącznym elementem, że fani nie wyobrażają sobie Skawińskiego bez nich. Często proszą go, by je zdjął. 

Reklama

Skawiński zdjął okulary i wywołał wielkie poruszenie. Co jest pod nimi?

Wydaje się, że wokalista Kombii był tak zmęczony prośbami fanów, że w końcu im uległ i zdjął okulary. Na TikToku gwiazdor opublikował nagranie, w którym najpierw dzieli się swoimi refleksjami, a potem zdejmuje okulary. 

"Bardzo często zadajecie mi to pytanie o moje ciemne okulary. Tak, to jest image sceniczny, który kiedyś sobie wymyśliłem. Czarna broda, łysa głowa, bardzo tajemniczy facet. No ale w życiu codziennym to tak nie wygląda. Jak chodzę spać, do toalety, czy się kąpię — nie robię tego w okularach, bo to by było śmieszne i żałosne" - powiedział muzyk. 

Filmik zamieszczony przez lidera Kombii wywołał wielkie poruszenie wśród fanów. Zaczęły spływać komentarze, wokalista jest nie do poznania. 

"Bez okularów nie znam gościa"; 

"Pan ma oczy"; 

"Całkiem inny człowiek";

Czytamy na TikToku. 

Cóż ciężko byłoby poznać Skawińskiego bez okularów przechodząc obok niego na ulicy.

Zobacz też:

Chylińska i Skawiński przez wiele lat mieli do siebie żal. Pogodzili się w wyjątkowy sposób

Czuje wielki żal przez brak rodziny. Niespodziewane wieści o Grzegorzu Skawińskim. Jest zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kombii | Grzegorz Skawiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy