Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Skandal w Białym Domu! Barack Obama się rozwodzi

Amerykański tabloid donosi, że małżeństwo Baracka Obamy (52 l.) wisi na włosku.

Co takiego dzieje się w życiu prywatnym amerykańskiego prezydenta? "National Enquirer" podaje, że Michelle i Barack od dłuższego czasu nie sypiają już ze sobą.

Reklama

Powodem jest niewierność 52-letniego Obamy, o czym pierwsza dama miała dowiedzieć się od sojuszników męża podczas świątecznych wakacji na Hawajach.

Oburzeni jego zachowaniem na pogrzebie Nelsona Mandeli, gdzie roześmiany fotografował się z premier Danii Helle Thorning Schmidt, uświadomili Michelle, że jej mąż już przynajmniej dwa razy ją zdradził.

Co więcej, prezydent przyłapany został w kompromitującej sytuacji z inną kobietą, gdy pierwszej damy nie było w mieście.

"Michelle wpadła we wściekłość. Powiedzieli jej, że Secret Service dwa razy musiał tuszować jego zdrady. To dlatego nie chciała wracać z nim z Hawajów" - mówi informator tygodnika.

Choć prezydent zapewniał małżonkę, że to kłamstwa, kobieta nie dała wiary jego słowom. Czy Amerykę czeka głośny rozwód? Tego jeszcze nie wiadomo. Podobno Michelle jest gotowa utrzymywać pozory normalności do końca kadencji w 2016 r. 

Para jest małżeństwem od 21 lat.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barack Obama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama