Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Skandal na ślubie Messiego. Wszystko przez kreację matki piłkarza! Przesadziła?

Leo Messi (30 l.) niedawno oficjalnie sformalizował swój związek z Antonellą Roccuzzo (29 l.). Para wzięła ślub, a na uroczystość przybyli ich przyjaciele i krewni. Jednak, jak można wyczytać w zagranicznych mediach, wydarzenie zostało przykryte przez skandal.

W piątek 30 czerwca Leo Messi i Antonella Roccuzzo wzięli ślub. Świeżo upieczeni małżonkowie znają się już od dzieciństwa, tworzą parę od wielu lat i wychowują dwóch synów, ale dopiero teraz zdecydowali się sformalizować swój związek.

Reklama

Na uroczystości w ich rodzinnym mieście, argentyńskim Rosario, pojawił się tłum gości. Wśród zgromadzonych byli m.in. koledzy z Barcelony: Neymar, Luis Suarez, Carles Puyol, Javier Mascherano, Gerard Pique (któremu towarzyszyła znana gwiazda, a prywatnie jego ukochana - Shakira) i wielu innych.

Przybyli także oczywiście rodzice państwa młodych. Wzrok skupiony był zwłaszcza na mamie Messiego, Celii Marii Cuccittini, która na ślub syna założyła białą koronkową sukienkę ze srebrnymi zdobieniami. I mimo że wyglądała w niej pięknie, to wywołała w Argentynie... skandal obyczajowy!

"Została posądzona o to, że chciała skraść uwagę, która powinna być skupiona na pannie młodej. (...) W Argentynie uważa się za coś bardzo obraźliwego założenie na ślub przez kogoś innego niż panna młoda białej sukni" - relacjonuje "The Scottish Sun".

Wtóruje mu "Daily Mail", który donosi, że ubiór mamy Messiego został szybko dostrzeżony przez rodzinę Antonelli i innych gości. Od razu pojawiły się plotki.

"Przygotowania do ślubu zostały przykryte przez plotki o długotrwałym konflikcie między Celią Cuccittini a rodziną Antonelli. Argentyńskie media donoszą, że rodzina Messiego zajmowała jedno piętro hotelu, a bliscy Roccuzzo inne, bo obie rodziny ze sobą nie rozmawiają. (...) Dla wielu Argentyńczyków wybór sukni przez mamę Messiego stanowił próbę konkurowania z kobietą, której - według doniesień - nigdy nie widziała w roli żony jej syna" - czytamy.

Dowiedz się więcej na temat: Lionel Messi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje