Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Shazza pisze książkę i planuje come back

Gwiazda disco-polo udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, co się z nią działo przez ostatnie lata. Obecnie pracuje nad nową płytą oraz... książką!

Piosenkarka zaciekle chroni swojej prywatności. Tygodnikowi "Rewia" udało się dowiedzieć, iż Shazza, czyli Magdalena Pańkowska, od trzech lat jest szczęśliwie zakochana w 50-letnim Juanie, którego poznała w Nowym Yorku.

Reklama

Mężczyzna zajmuje się gastronomią. Ma swoje udziały w rozmaitych restauracjach oraz nowojorskich klubach, w których Shazza często występuje.

Obecnie w ten sposób piosenkarka zarabia na życie. Wiedzie jej się świetnie. Od niedawna mieszka w 60-metrowym apartamencie w Warszawie. Co się z nią działo przez ostatnie lata?

"Nigdzie nie zaginęłam i nie zostałam zakopana. Chciałam, żeby ludzie ode mnie odpoczęli. Był czas, kiedy wszędzie było mnie pełno. Pomyślałam o poukładaniu życia osobistego" - mówi.

Piosenkarka przygotowuje się do powrotu na polską scenę muzyczną, nagrywa nową płytę oraz piszę książkę autobiograficzną. W wolnych chwilach maluje. Niechętnie udziela wywiadów.

"Jest niesłychanie tajemnicza, jeśli chodzi o jej życie prywatne. Jeśli już da się namówić na wywiad, stawia zaporowe warunki. Nie mogli im sprostać dziennikarze z wielu tygodników, a także sama Magda Mołek. No i Kuba Wojewódzki, który za duże pieniądze próbował zwabić gwiazdę do swojego programu" - pisze magazyn.

Shazza odrzuciła również propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami": "Szefowie programu chcieli Shazzę w pierwszej i trzeciej edycji. Dawali naprawdę konkretne pieniądze, ale Magda odmówiła. Po prostu uznała, że nie jest zainteresowana budowaniem popularności w tego rodzaju programach" - wyjaśnia menedżer piosenkarki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje