Reklama
Reklama

Shakira nie może wybaczyć ojcu

W krajach hiszpańskojęzycznych ciąża Shakiry jest jedną z wiecznie powracających i wiecznie niepotwierdzających się plotek. Dlatego 35-letnia wokalistka wciąż ma za złe Williamowi Mebarakowi, że na nowo rozsiał pogłoski o jej stanie błogosławionym.

Przypomnijmy, że w trakcie Euro rodziciel gwiazdy w programie "La Otra Visión" jasno dał do zrozumienia, że jego córka i Gerard Pique (25 l.) spodziewają się dziecka. Zapytany o ciążę, odpowiedział z uśmiechem: "Mam nadzieję, że niedługo informacja ta będzie już oficjalna".

Jak można się było spodziewać, tabloidy po obu stronach globu oszalały, w przeciwieństwie do samej zainteresowanej, której bardzo zależy, by utrzymać tę informację w sekrecie. Okazuje się, że Shakira może cierpieć na toksoplazmozę, chorobę pasożytniczą, która uszkadza formujący się w brzuchu ciężarnej płód. Ryzyko poronienia u cierpiących na nią kobiet jest bardzo duże.

Reklama

Nic dziwnego zatem, że piosenkarka i Pique na razie trzymali język za zębami. Mebarak pewnie do dziś żałuje, że nie zrobił tego samego.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama