Reklama
Reklama

​Seweryn z „Rolnik szuka żony” już po ślubie. Miłość znalazł poza programem

Seweryn Nowak (31 l.) z 6. edycji programu „Rolnik szuka żony” zapisał się w pamięci widzów niezbyt miło, ale za to hucznie. Jego finałowa awantura z Marleną, którą początkowo wybrał na swoją narzeczoną, przeszła do historii programu. A tymczasem miłość czekała tuż za rogiem…

Seweryn Nowak z Chwalimia koło Piły narobił sporo zamieszania w 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. To w ogóle była trudna edycja, zwłaszcza odkąd jeden z uczestników, Waldemar, nie zdecydował się na żadną z kandydatek, przez co właściwie sam wyeliminował się z programu, zmuszając ekipę do wypełnienia czterema wątkami formatu przewidzianego dla pięciu. 

Reklama

Na szczęście Seweryn i jego kandydatka Marlena stanęli na wysokości zadania i pokazali, co potrafią. Jak się okazało, Seweryn jeszcze przed programem nawiązał bliską relację z jedną z kobiet i potajemnie ustalił z nią, że bez względu na to, co wydarzy się w show, wybierze właśnie ją. Marlena przyszła do programu praktycznie na gotowe, przekonana, że już wszystko mają z Sewerynem ustalone.

Z czasem jednak Seweryn doszedł do wniosku, że nie są dla siebie stworzeni, o czym poinformował Marlenę podczas finałowej randki. Wspólnymi siłami udało im się rozkręcić awanturę, która przeszła do historii programu. Wyzywali się z Sewerynem od najgorszych i oskarżali o złe intencje, przy czym Marlena toczyła tę ostrą dyskusję w sukience z sięgającym biodra rozcięciem, świecąc Sewerynowi i widzom majtkami po oczach. 

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony" wziął ślub

Nie każdy potrafi podnieść się po takie traumie, jednak rolnik miał szczęście. Jak się okazało, miłość czekała dosłownie za rogiem. Gdy w sklepie Seweryn wpadł na swoją sąsiadkę Magdalenę Mos, z zawodu architektkę krajobrazu, zrozumiał, że los się do niego uśmiechnął.  Szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu, w Wielkanoc ubiegłego roku zaręczyli się. Jak wspominał Seweryn w rozmowie z „Super Expressem”:

Ze względu na pandemię postanowili poczekać z organizacją ślubu i wesela. Uroczystość odbyła się dopiero w czerwcu tego roku. 

Zdjęcie pary młodej opuszczającej kościół ukazało się na oficjalnym profilu programu. Panna młoda zaś, która w przeciwieństwie do męża, nie ma na Instagramie konta prywatnego, lecz ogólnodostępne, pochwaliła się zdjęciami z zaręczyn,  wieczoru panieńskiego i poprawin. 

Zobacz też:

Marta Kaczyńska na Wawelu. Wspierał ją mąż. A jednak to nie były plotki

Chloe Ferry rezygnuje z mediów społecznościowych?! Fani w panice

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Seweryn Nowak | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy