Reklama
Reklama

Seria pomyłek u braci Golców. Ludzie aż nie dowierzają

Paweł i Łukasz Golcowie są obecni na polskiej scenie muzycznej już od kilkunastu lat. Bliźniacy starają się iść z duchem czasu i nie tylko piszą nowe piosenki czy grają koncerty, ale też dbają o social media. Na TikToku nagrali ostatnio popularny trend, a niektóre z faktów mocno zdziwiły fanów.

Golec uOrkiestra wciąż na topie

Zespół Golec uOrkiestra powstał w 1998 roku i mniej więcej od tego czasu słynni bracia bliźniacy święcą triumfy na polskiej scenie muzycznej. Grupa odniosła ogromny sukces komercyjny, który trwa do dziś i nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie mieli usunąć się w cień.

Przeciwnie. Bracia Golcowie idą z duchem czasu i, podobnie jak większość ich kolegów i koleżanek z branży, prowadzą social media. Wprawdzie w tym obszarze najbardziej aktywna wydaje się żona Łukasza, Edyta Golec, jednak bracia także starają się nadążać za tym, co modne.

Reklama

Ostatnio nagrali więc trend, który jest hitem na TikToku i polega na tym, że wymienia się kilka faktów związanych ze swoją osobą. Paweł i Łukasz na nagraniu opowiedzieli, co w dużej mierze ich łączy jako bliźniaków.

Bracia Golcowie o tym, co ich łączy i kto ich myli

Z filmiku zaczynającego się od słów: "Jesteśmy bliźniakami, więc to normalne, że..." dowiadujemy się m.in., że mają ten sam rozmiar buta oraz paska, lubią te same seriale oraz ten sam gatunek muzyki, a kiedy jednego boli głowa, drugi odczuwa ten sam ból jeszcze mocniej.

Golcowie podeszli do tematu też z dozą humoru. Wyznali z przymrużeniem oka, że czasem zdarzało im się zamieniać na randkach.

Ale najlepsze zostawili na koniec. Bracia opowiedzieli o seriach pomyłek, jakie od początku zachodzą w ich życiu. Otóż, gdy byli mali, ich rówieśnicy notorycznie ich mylili. Ale nie tylko oni. "Myli nas matka i myli nas ksiądz" - skwitowali.

Co ciekawe, w komentarzach ludzie zaczęli żartować, że najważniejsze, aby żony ich nie myliły. Golcowie na ten komentarz odpowiedzieli ikonką przymrużonego oka.

Wyszło zabawnie?

Zobacz też:

Edyta Golec nie poradziła sobie z góralskim temperamentem. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

Żona Golca poświęciła się dla jego kariery. Teraz pokazali się w wyjątkowych okolicznościach

Edyta Golec zdradziła sekret udanej sylwetki po trzech ciążach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Golec | Łukasz Golec | Golec uOrkiestra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy