Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sensacyjne wieści tygodnika o Małgorzacie Pieńkowskiej!

Kiedyś Małgorzata Pieńkowska (53 l.) była zakochana w koledze z planu. Teraz on się rozwodzi i znów jest do wzięcia. Tygodnik "Świat i Ludzie" donosi, że aktorka być może spróbuje skorzystać z okazji..

Odejście Kacpra Kuszewskiego (42 l.) zatrzęsło serialem "M jak miłość", ale scenarzyści szybko opanowali sytuację.

Reklama

Za zgodą Małgorzaty Pieńkowskiej (53 l.) piszą sceny, w których aktorka znowu stanie się pierwszoplanową postacią serialu. 

U jej boku, w roli ukochanego, znowu pojawi się przystojny Robert Moskwa (52 l.). 

"Małgosia jest osobą niezwykle pracowitą i zawziętą, w dobrym tego słowa znaczeniu. Jak się za coś bierze, to do końca" – zachwala aktorkę Robert.

Profesjonalizm nie jest jedynym powodem, dla którego aktorska para tak dobrze rozumie się na planie. Nie jest tajemnicą, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. 

A ostatnie dramatyczne wydarzenia w życiu aktora zbliżyły ich do siebie. Ich drogi się rozeszły, ale mówili o sobie z sympatią.

Właśnie rozpada się małżeństwo Roberta z instruktorką fitnessu Patrycją Cieślak (29). Żona aktora wyprowadziła się z domu, w sądzie leży już pozew rozwodowy.

"Od tej decyzji nie ma odwrotu" – potwierdziła w mediach koniec ich związku Patrycja.

Aktor jest samotny, potrzebuje bratniej duszy. Po planie „M jak miłość” chodzi smutny, przygaszony, jakby spadły na niego wszystkie nieszczęścia tego świata.

"Długie godziny spędza na rozmowach z Małgosią. Przy niej Robert czuje się pewnie, jest sobą" – mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" osoba z planu serialu.

"Jest tajemnicą poliszynela, że kiedyś łączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Wiele lat temu, zanim aktorka związała się z Andrzejem Nersem, byli z Robertem nierozłączni. On adorował panią Małgorzatę i przy niej wydawał się najszczęśliwszy. Trudno zresztą dziwić się aktorowi. Aktorka jest kobietą atrakcyjną, elegancką, z urokiem osobistym. Niezwykle wrażliwą na los innych, chętnie pierwsza spieszy z pomocą" - czytamy w tygodniku.

On także potrafił zdobyć jej szacunek i z czasem znalazł drogę do jej serca. Podtrzymywał na duchu, gdy artystka przechodziła burzliwy rozwód z dziennikarzem Jackiem Sobalą, był blisko, kiedy walczyła o powrót do normalnego życia po chorobie nowotworowej.

Potem ich drogi się rozeszły, każde budowało własne szczęście, ale zawsze mówili o sobie z sympatią.

"Dziś ich drogi się splatają. Na planie widać, że są dla siebie bardzo ważni" – mówi osoba z serialu „M jak miłość”.

Nie wiadomo jak dalej potoczą się losy aktorki i jej byłej miłości z planu. Pozostaną najlepszymi przyjaciółmi? A może wróci uczucie i będzie między nimi coś więcej?

Jedno jest pewne: znowu są sobie bardzo bliscy. Czas pokaże, co z tą bliskością zrobią...

***

Dowiedz się więcej na temat: Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama