Reklama
Reklama

Selena Gomez poderwała niezłą partię. Zakochała się w przyjacielu Justina Biebera

Fani Seleny Gomez przecierają oczy ze zdumienia. Z najnowszych doniesień mediów wynika, że gwiazda po dłuższej przerwie od miłosnych uniesień, znów jest zakochana. Jakby tego było mało, okazuje się, że wybrankiem jej serca został przyjaciel Justina Biebera. Piosenkarka ucięła już wszelkie spekulacje i oficjalnie potwierdziła radosne wieści.

Selena Gomez miała wielu partnerów. W końcu znalazła tego jedynego

Selena Gomez po głośnym rozstaniu z piosenkarze Justinem Bieberem nie mogła narzekać na brak zainteresowania wśród męskiego grona celebrytów. Gwiazda spotykała się m. in. z Orlando Bloomem, Zeddem, Samuelem Krostem, Charliem Puthem i The Weekendem.

Chociaż jej związki często kończyły się niepowodzeniem, nie porzuciła marzenia o prawdziwej miłości i trzymała się wiary, że ta gdzieś na nią czeka. Jak widać opłacało się czekać.

Reklama

Z najnowszych doniesień zagranicznych mediów wynika, że serce Seleny Gomez zabiło mocniej do amerykańskiego producenta i autora tekstów Benny’ego Blanco.

Co ciekawe, mężczyzna zawodowo był związany z Justinem Bieberem, dla którego często pisał teksty. Chociaż przez jakiś czas mieli przerwę, ich przyjacielska relacja podobno wróciła na właściwe tory. Aż trudno uwierzyć, że Selena zaczęła spotykać się z kolegą swojego ex, ale wszystko na to wskazuje.

Selena Gomez nie jest singielką. Jedno zdanie zwróciło uwagę fanów

Niedawno w sieci pojawił się kolejny odcinek jej programu kulinarnego "Selena+Chef" i nie byłoby w tym nic niezwykłego, bo fani zdołali już poznać się na upodobaniu Gomez do eksperymentów w kuchni, lecz ich uwagę zwróciła jedna z jej wypowiedzi. Mogła bowiem wskazywać na to, że gwiazda znów jest w związku.

"Ktoś mi się podoba, ale porozmawiamy o tym później" - mówiła Selena Gomez do gości w jednym z odcinków show "Selena+Chef".

Fragment wywiadu szybko stał się hitem sieci, a fani pospieszyli z dochodzeniem. Na jednym z profili jej poświęconych udostępniono nagranie, a gwiazda skomentowała wideo w wymowny sposób:

"Nigdy nie byłam bardziej szczęśliwa" - wyznała na Instagramie.

Chociaż słowa gwiazdy nie były ostatecznym potwierdzeniem. Po tym, jak zebrali kolejne poszlaki wskazujące na to, że wokalistka może być w związku z Benny’m Blanko, przyparta do muru, potwierdziła plotki, komentując wideo przedstawiające jej komentarze i relacje Benny’ego z ostatnich tygodni.

"Prawda" - skwitowała Gomez.

Ponadto w kilku komentarzach wyjawiła, jak czuje się przy nowym partnerze. Okazuje się, że ten nie ma sobie równych. Według jej relacji, Benny Blanco jest dla niej "wszystkim" i "traktuje ją lepiej niż ktokolwiek w jej całym życiu".

Zobacz też:

Selena Gomez wychodzi za mąż?! Zdjęcie w sukni ślubnej nie pozostawia wątpliwości

Selena Gomez o standardach piękna: "Nie obchodzi mnie moja waga". Skomentowała wizytę w fast foodzie

Nie miała nawet 16 lat, gdy wyciekły jej nagie zdjęcia. Późniejsza sesja wywołała jeszcze większe zgorszenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy