Reklama
Reklama

Selena Gomez wychodzi za mąż?! Zdjęcie w sukni ślubnej nie pozostawia wątpliwości

Dopiero co Selena Gomez (30 l.) została pierwszą kobietą, której profil na Instagramie obserwuje ponad 400 milionów osób i zyskała ogromne wsparcie od fanów i celebrytów podczas dramy z żoną byłego partnera, Justina Biebera (29 l.), a teraz... pokazała się w sukni ślubnej?! Trzeba przyznać, za Seleną trudno nadążyć!


Selena Gomez w sukni ślubnej zachwyca na Instagramie!

Selena Gomez (posłuchaj!) udostępniła wczoraj fotografię, na której siedzi na ziemi w niecodziennym stroju. Ma na sobie suknię ślubną oraz białe buty. W dłoni trzyma butelkę coli. Dookoła niej dużo się dzieje, widać ludzi, którzy wchodzą do pokoju i z niego wychodzą. Do tego z twarzy nie schodzi jej promienny uśmiech, który od razu zauważyli dumni fani. 

Warto przypomnieć, że uśmiech Seleny nie jest codziennością. Kobieta walczy z ciężką chorobą, jaką jest toczeń. Ze względu na swój stan zdrowotny w 2016 roku przerwała trasę koncertową, a zaledwie rok później poddała się operacji przeszczepu nerki. Dziś wokalistka chętnie wspiera innych, którzy walczą z chorobami i udostępnia nagrania ze swojej porannej rutyny oraz codziennego życia, w których pokazuje również te gorsze momenty - gdy choroba daje jej w kość.

Reklama

Selena Gomez szczerze o konsekwencjach walki z chorobą

Ponadto aktorka i wokalistka wyznała, że toczeń rumieniowaty może być przyczyną problemów natury psychicznej. Według wypowiedzi, której udzieliła magazynowi "People", choroba spowodowała napady lęku i paniki, a nawet doprowadziła do rozwoju depresji

Skutki tocznia są niestety ogromne. Przez tę chorobę, Selena... musi walczyć także z drugą - leukopenią, która oznacza niedobór białych krwinek. Selena mierzy się z permanentnym zmęczeniem, bólami głowy i stawów, a także obrzęk twarzy oraz dużymi wahaniami wagi. Ostatnia kwestia była szczególną pożywką dla hejterów, w tym modelki Hailey Bieber (26 l.), która niedawno prowadziła z wokalistką zaciekłą batalię w social mediach.

Selena Gomez może liczyć na wsparcie gwiazd. Kibicuje jej nawet Miley Cyrus!

Selena Gomez jest ulubienicą Instagrama, ale też TikToka. W social mediach udostępnia szczere komunikaty, które cieszą się popularnością wśród fanów, ale też sław, np. Miley Cyrus.  

Ostatnio Selena upubliczniła nawet swoje zdjęcie bez makijażu z opisem "Violet Chemistry" (czyli tytułem jednego z nowszych utworów Miley Cyrus). Miley chętnie podała fotografię dalej. Przez to pojawiły się plotki, że dziewczyny mogą pracować nad wspólnym kawałkiem.  

Selena Gomez w sukni ślubnej!

Czy Selena Gomez postanowiła kolejny raz zaskoczyć fanów i zdecydowała się na ślub? Niestety, nie tym razem. Fani mają za to inny powód do radości. Zdjęcie wokalistki i aktorki pochodzi z planu serialu "Zbrodnie po sąsiedzku". 

To popularna produkcja, w której Selena Gomez, Steve Martin i Martin Short tworzą niezawodne komediowe trio. Latem 2022 roku serial otrzymał zielone światło na trzeci sezon. Fani zacierają już ręce, by zobaczyć na ekranie Selenę w sukni ślubnej!

Czytaj też:

Selena Gomez o standardach piękna: "Nie obchodzi mnie moja waga". Skomentowała wizytę w fast foodzie

Nie miała nawet 16 lat, gdy wyciekły jej nagie zdjęcia. Późniejsza sesja wywołała jeszcze większe zgorszenie

Chodzą do szkoły i pracy, a nocami płaczą. Depresja wysokofunkcjonująca jest inna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | Hailey Bieber | Justin Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy