Reklama
Reklama

Seksowny "surfer" wkroczy do willi! Poznajcie kolejnego uczestnika "Love Island. Wyspa miłości"

Już dziś o godzinie 20.00. będziemy mogli zobaczyć najnowszą edycję "Love Island. Wyspa miłości". Przedstawiamy wam kolejne męskie ciacho!

Znamy już wszystkich uczestników 3.edycji "Love Island. Wyspa miłości". Gorące show skrywa jednak przed nami kilka tajemnic. Czas odkryć jedną z nich!     

Prawdziwy beach boy zawitał do programu! Jego długie, rozwiane włosy z pewnością wzbudzą zainteresowanie Wyspiarek. Poznajcie nowego uczestnika - Daniela. 

To niebieskooki 24-latek, którego znakiem rozpoznawczym są długie, falowane włosy, przywodzące na myśl surferów z amerykańskich filmów dla nastolatków. Od ponad roku profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Aktualnie kończy też studia. Jest równie zakręcony, co jego włosy. Uchodzi za osobę bardzo towarzyską i łatwo dopasowującą się do sytuacji, w której się znalazł. 

Reklama

Jak podkreśla - śmieje się ze wszystkiego, nawet z totalnych głupot. Ceni sobie spontaniczność. Kiedyś po imprezie w Wietnamie odłączył się od grupy i zgubił telefon. Godzinami szukał swojego hotelu, a za przewodnika miał tylko koniec języka. Pomógł mu poznany na stacji benzynowej Wietnamczyk. 

Największą pasją Daniela jest sport. Uczestnik Love Island jeździ na longboardzie, snowboardzie surfuje, uprawia kajakarstwo i spędza długie godziny na siłowni. Interesują go też sporty zespołowe, a przede wszystkim koszykówka. W skali od 1 do 10 daje sobie 8, ale wciąż pracuje nad tym, by awansować w swoich (i nie tylko ) oczach. 

Do tej pory był w czterech związkach. Najdłuższy z nich trwał 1.5 roku. Wymarzona partnerka? Wysoka, szczupła brunetka o kobiecych kształtach, która dba nie tylko o ciało, ale i o umysł.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama