Reklama
Reklama

Seksowny Maciej Musiał zrzucił koszulkę, a fanki zaniemówiły. W sieci burza

Maciej Musiał dorastał na oczach widzów. Już jako dziecko pojawiał się w serialach. Z czasem wyprzystojniał, zmężniał i zyskał stałe grono fanek, które śledzą jego zawodowe poczynania. Ale tym razem nie chodzi o pracę aktora, ale o zdjęcie, które opublikował na Instagramie. Pochwalił się na nim swoim wytrenowanym ciałem...

Młody aktor podejmuje współpracę z Netflixem

Maciej Musiał to młody aktor, który zyskał popularność za sprawą roli w serialu "Rodzinka.pl". Przez dziewięć lat wcielał się w postać Tomka Boskiego. To niejedyne produkcje, w których mogliśmy zobaczyć Maćka, pojawił się również w serialu "Ojciec Mateusz", "Hotel 52", "Krew z krwi" czy "Czas honoru". Natomiast w 2013 roku zagrał główną rolę Jana Meli w filmie "Mój biegun".

Cztery lata temu zrobiło się o nim głośno, ponieważ został pomysłodawcą i jednym z producentów pierwszego polskiego serialu Netflixa "1983". Wystąpił również w dwóch odcinkach amerykańsko-polskiego "Wiedźmina". 

Reklama

Po tym, jak zdobył popularność i pojawiło się wiele nowych propozycji pracy, nie zrezygnował z edukacji. Rok temu ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Maciej Musiał bez koszulki

Maciej Musiał jest aktywny w mediach społecznościowych i nie zaniedbuje swoich obserwatorów. Młodego aktora śledzi już ponad pół miliona osób. Teraz podzielił się zdjęciem, które wywołało lawinę komentarzy. 

Aktor zapozował na nim bez koszulki, pokazując swoje wyćwiczone i umięśnione ciało. A wszystko w nocy na tle... stacji benzynowej i Ferrari! Czy Maciej zawsze nago jeździ zatankować auto? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że jego muskulatura robi wrażenie. W komentarzach gorąco: 

"Najpiękniejszy człowiek na tej planecie"

"Cały Instagram płonie"

"Chryste panie, prawie się pomidorową udusiłam"

"Taki trochę Brad Pitt"

"Teraz nie zasnę, a jak już zasnę..."

"Boże jaki hot. W sensie auto..."

***

Zobacz także:

Maciej Musiał głaszcze smukłe nogi kobiety podczas jazdy samochodem. Fani grzmią i ostrzegają! "Żenada"

Maciej Musiał otworzył własną knajpę. Jego mama jest dumna: "Zawsze miał wizję tego miejsca!"

Maciej Musiał zagrał w nowym serialu Netflixa. Co za sukces

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | ​"rodzinka.pl"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama