Reklama

Reklama

Reklama

Seks w Telewizji Publicznej

Pod koniec września rusza nowy program TVP "Taniec na lodzie". Jak się okazuje nowe show przepełnione będzie dużą dawką seksu.

Podczas pierwszej prezentacji gwiazdy otwarcie opowiadały o pozycjach, obrotach i figurach. Nie oszczędzały również opisów jak kładą się na siebie, co ze sobą robią, a czego nie...

Jak donosi "Super Express" Tatiana Okupnik i Olga Borys mają wspólnego partnera i najwyraźniej są o niego już zazdrosne:

"Myślę, że on bardziej woli mnie obracać..." - krzyczy zdenerwowana Tatiana.

Olga błyskawicznie wyjmuje rewolwer i zabija Tatianę:

"Na pewno nie robiłaś z nim tego, co robiłam ja" - odparowuje.

Jurorka programu Doda przedrzeźniając nawołujących ją fotoreporterów wykrzyczała "Doda, Doda, zrób mi loda", czyżby podświadomość piosenkarki wzięła górę i wypłynęła na powierzchnię?

Reklama

Natomiast Ewelina Serafin z nieśmiałej panienki przeobraziła się w prawdziwego wampa pokazując wszystkim niewydepilowane miejsca intymne.

Jak tak dalej pójdzie to program zostanie zdjęty z anteny zanim się na niej na dobre pojawi. Sumienie Telewizji Publicznej uzna show za brudne i propagujące treści niedozwolone, a ojciec Rydzyk między wierszami programu znajdzie czarcie kopyta i nawoła do zaprzestania oglądania pod groźbą utraty wzroku.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy