Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sebastian Karpiel-Bułecka pomoże Lewandowskim! Kulisy ich znajomości wyszły na jaw!

Nie jest żadną tajemnicą, że Ania (30 l.) i Robert (30 l.) Lewandowscy od dawna przyjaźnią się z Pauliną Krupińską (31 l.) i Sebastianem Karpielem-Bułecką (42 l.). Jednak dopiero teraz wyszło na jaw, jak zażyłe są ich stosunki.

Anna Lewandowska dobrze zna i często spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką i jego żoną Pauliną. Ostatnio, kiedy organizowała kameralne warsztaty dla przyjaciółek, zabrała je właśnie do Zakopanego.

Reklama

A jej przewodniczką po górach była Paulina. Trenerka, podczas spaceru nad Morskie Oko, wyznała w mediach społecznościowych: "Przeprowadzam się tutaj!". Anna jest znana z tego, że jak coś sobie postanowi, zrobi wszystko, aby spełnić marzenie.

Jednak do jego realizacji potrzebuje pomocy Sebastiana, który pochodzi z Zakopanego, zna wszystkich i wszyscy go znają, dlatego jest w stanie znaleźć przyjaciółce odpowiednią działkę. Z wykształcenia jest architektem i to on ma zaprojektować przyszły dom Lewandowskich.

Sebastian i Robert Lewandowski znają się od dawna, ale zaprzyjaźnili dopiero dwa lata temu podczas pracy we wspólnej kampanii "Twoja krew, moje życie", której zostali ambasadorami. Okazało się, że mają ze sobą wiele wspólnego.

Na przykład bardzo podobnie podchodzą do swojego ojcostwa. Choć mają na głowie wiele obowiązków, poprzysięgli sobie, że nigdy nie zaniedbają dzieci. Wymieniają się teraz radami, jak być tatą na medal. Sebastian - jak wieść niesie - przyjął propozycję zaprojektowania im domu i bardzo się z niej ucieszył.

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Ania Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama