Reklama
Reklama

Scott Disick jest wściekły z zazdrości o Kourtney Kardashian!

Kourtney Kardashian (42 l.) i Travis Barker (45 l.) niedawno ogłosili radosną nowinę o zaręczynach! Para postanowiła zacząć nowy etap związku po zaledwie 9 miesiącach znajomości. Z tego faktu cieszą się bliscy i fani pary. Niestety były mąż celebrytki nie ukrywa, że jest wściekły z tego powodu! Czyżby nadal coś czuł do sławnej Kardashianki?

Kourtney Kardashian (42 l.) i Travis Barker (45 l.) od początku mają bardzo medialny związek i nie ukrywają, że łączy ich gorące uczucie! Niedawno postanowili, że przez resztę życia chcą być ze sobą i planują ślub. Niestety ta informacja nie spodobała się byłemu mężowi celebrytki, Scottowi, który wściekł się z powodu matrymonialnych planów swojej byłej! Jak podaje informator, Disick "oszalał z zazdrości". Czyżby nadal żywił głębokie uczucie do swojej dawnej miłości?

Reklama

Scott Disick szaleje z zazdrości o Kourtney Kardashian!

Kardashian i Disick przez lata tworzyli toksyczne małżeństwo, a w ich relacji dużo było kłótni, rozstań i zdrad. Ich medialne poczynania fani mogli śledzić w kontrowersyjnym i popularnym show "Z kamerą u Kardashianów", które emitowane jest od 2007 roku. Ostatecznie para rozwiodła się w 2015 roku, ale wspólnie sprawują opiekę nad trójką dzieci: Masonem, Penelopą i Reigntonem. Po nieudanym małżeństwie celebrytka postanowiła ułożyć sobie życie z perkusistą zespołu Blink-182 (posłuchaj). Muzyk poprosił gwiazdeczkę o rękę w romantycznej scenerii na plaży, a na palec włożył jej pierścionek z ogromnym diamentem, którego wartość szacowana jest na około milion dolarów! 

Para całe zdarzenie zrelacjonowała w mediach społecznościowych, dzięki temu wyjątkową chwilę z życia zakochanych mógł podziwiać Scott Disick, czyli były mąż Kourtney. Jak podaje informator, mężczyzna strasznie wściekł się z powodu planów byłej żony o ponownym zamążpójściu! 

Może Scott miał nadzieję, że była ukochana da mu kolejną szansę i znów będą rodziną?

Zobaczcie również:

Megan Fox i Kourtney Kardashian całują się w toalecie! Gorące zdjęcia

Kourtney Kardashian i Travis Barker zrobili to w gondoli! [ZDJĘCIA]

Khloe Kardashian nie do poznania! To zasługa wyłącznie diety?!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy