Reklama
Reklama

Sara James zachwyca się kurczakami z USA. Zapytali ją, czy w Polsce nie ma drobiu!?

Sara James (14 l.) wystąpiła w finale amerykańskiego „Mam Talent!” w nocy z 13 na 14 września. Młoda gwiazda zdążyła już zadomowić się w Los Angeles, gdzie los jej sprzyja. Głos wokalistki zachwycił jurorów programu, którzy do tego byli mocno zainteresowani historią młodej Polki. Zapytali ją nawet o ojczyznę. Szkoda tylko, że rozmowa dotyczyła… kurczaków. Co powiedziała Sara?

Sara James opowiada o kurczakach w amerykańskim "Mam Talent!"

Sara James ponownie pokazała się w "America’s Got Talent", gdzie zachwyciła wykonaniem utworu "Running Up That Hill" (zobacz!). Teraz 14-latka czeka na ostateczny werdykt publiczności, która wskaże, kto został tegorocznym zwycięzcą talent show. Jurorzy nie mają jednak wątpliwości, że bez względu na pozycję, którą osiągnie James, maluje się przed nią świetlana przyszłość.

Reklama

Podczas komplementowania Sary na wizji doszło między Simonem Cowellem i Howiem Mandellem do zabawnej wymiany zdań, którą ten drugi zwieńczył pytaniem do dziewczyny.

A to wszystko przez nagranie, które było zapowiedzią występu James. Pokazano na nim bowiem, jak Polka z zapałem pałaszuje kurczaki w fast foodzie. Jurorzy zastanawiali się więc, czy w Polsce brakuje takowych przysmaków. Sara wyjaśniła więc, że w ojczyźnie kurczaków jest pod dostatkiem, ale nie smakują tak samo jak w USA.

Zgadzacie się z jej opinią?

Sara James w finale "America’s Got Talent"

Sara James brawurowo zaśpiewała przebój lata 1985 r. "Running Up That Hill" wykonany wtedy przez brytyjską piosenkarkę Kate Bush. Utwór po latach znowu podbija listy przebojów po tym, jak posłużył za część ścieżki dźwiękowej twórcom serialu "Stranger Things".

Oczywiście, James tak, jak to ma w zwyczaju zaprezentowała na wielkiej scenie własną aranżację wspomnianej piosenki, która w pełni pasowała do jej delikatnego głosu. Kompozycja podbiła serca widzów - ci wstali z miejscy, by oklaskiwać 14-letnią Polkę. Zadowolenia nie kryli również jurorzy, którzy komplementowali uczestniczkę. Z radości nie posiadał się Simon Cowell, który od początku dostrzegł niezwykły talent u młodziutkiej Sary.

Sarah ma pojawić się na scenie po raz kolejny w trakcie odcinka, w którym wyłoniony zostanie zwycięzca "America’s Got Talent", o czym poinformował w "Dzień Dobry TVN" jej menadżer Igor Herbut.

"Ze środy na czwartek będzie taki występ specjalny. I to jest naprawdę super, bo wiem z kim i naprawdę polecam, mimo późnej pory" - zdradził Herbut.

Zobacz też:

Sąsiadka ujawnia zaskakujące informacje o Sarze James

Co zaśpiewa Sara James w finale?

Co przyczyniło się do śmierci królowej Elżbiety II? Są nieoficjalne informacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | America's Got Talent | Simon Cowell | Howie Mandel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy