Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sara James szczerze o mamie. "Zawsze są wzloty i upadki" [POMPONIK EXCLUSIVE]

W piątkowy wieczór, na Polsat SuperHit Festiwal 2023 pojawiła się Sara James, która prócz zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych na scenie, opowiedziała nam trochę o swojej ukochanej mamie. Z okazji Dnia Matki wyjawiła też, jakie ma relacje z mamą, a także jaką rolę kobieta odgrywa w jej karierze.

Sara James wystąpiła na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Sara James to jedna z najbardziej znanych artystek młodego pokolenia. Dziewczyna pojawiła się w pierwszym dniu Polsat SuperHit Festiwal. 15-latka wzięła udział w koncercie Radiowy Przebój Roku. W rozmowie z nami wyjawiła z kolei, jaka relacja łączy ją z mamą oraz opowiedziała, jaką rolę w jej karierze pełni kobieta.

Zobacz też: Sara James znów odpadła z amerykańskiego show. Powiedziała, co o tym myśli

Reklama

Sara James opowiedziała o mamie

Z okazji Dnia Matki zapytaliśmy Sarę James o to, jak wyglądają jej relacje z mamą. Okazuje się, że ich stosunki są naprawdę bardzo dobre. Jak w każdej rodzinie raz jest lepiej, a raz gorzej, jednak ogólnie panie świetnie się dogadują.

"Powiem szczerze, nie wiem, czy relację z rodziną można nazwać wzorową. Zawsze są wzloty i upadki, jak w każdej rodzinie, ale moja mama jest przecudowna i kocham ją. Dzisiaj dałam jej bukiet kwiatów i czekoladki. No i jest super" - przyznała Sara James.

Wokalistkę zapytaliśmy również o to, jaką rolę w karierze pełni jej ukochana mama. Okazuje się, że bardzo ją wspiera w trudnych momentach. Jest jej opoką i przyjaciółką.

"Przede wszystkim moją mamę. Wspierającą, cudowną, która zawsze przy mnie jest na dobre i na złe" - mówiła Sara pomponikowi.pl.

Sara James jest jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023

Polsat SuperHit Festiwal 2023 trwa w najlepsze. Na scenie Opery Leśnej spotykają się największe gwiazdy młodszego i starszego pokolenia. Wśród nich nie zabrakło Sary James. Gwiazda wystąpiła pierwszego dnia festiwalu. Tego dnia jubileusze artystyczne obchodzili: Dawid Kwiatkowski, zespół Bajm oraz zespół Mazowsze. Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbywa się 26, 27 oraz 28 maja.

Każdego festiwalowego dnia wydarzenie jest transmitowane na żywo na stronie głównej Interii oraz w Telewizji POLSAT od godz. 20.

Zobacz też:

Co roku jej kreacje wyglądają olśniewająco. Zobacz, w co ubierała się Sykut-Jeżyna na Polsat SuperHit Festiwal

Nina Terentiew ciepło o Agnieszce Chylińskiej: "Imponuje mi w każdym calu" 

Nina Terentiew zachwyca się talentem Michała Szpaka. "Leci czasem za wysoko i za daleko, ale ma prawo"

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Co Edyta Górniak szykuje na jubileusz?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 do niedzieli w Sopocie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy