Reklama

Reklama

Reklama

Sara James po pierwszej próbie! Stała się jedną z faworytek

Sara Egwu-James właśnie ma za sobą pierwszą próbę w La Seine Musicale w Paryżu. Jej występ jest jednym z najlepszych. Czy ma szansę na wygraną?

Sara Egwu-James to tegoroczna reprezentantka Polski w Konkursie Eurowizji Junior. Dziewczyna podczas występu zaśpiewa utwór Somebody. Dziś odbyła się pierwsza próba Sary, która zebrała wiele pochlebnych komentarzy. Z pewnością jest jedną z faworytek, o czym możemy przeczytać na oficjalnej stronie konkursu.

Eurowizja Junior 2021. Pierwsza próba Sary James

We wtorek w La Seine Musicale w Paryżu próby miało dziewięcioro uczestników, w tym Sara James. Według losowania nasza rodaczka wystąpi jako trzecia. Pierwsza wystąpi Pauline z Niemiec, a z ostatnia Simao z Portugalii. 

Sara James podczas niedzielnego występu będzie miała na sobie różową sukienkę z tiulu przystrojoną małymi kwiatkami. Na scenie towarzyszyć jej będzie pięć tancerek w obcisłych fioletowo-różowych strojach. Choreografię do występu naszykował Agustina Egurroli i Egurrola Dance Studio.

Elementy dekoracyjne na scenie również zapierają dech w piersiach. Tancerki będą trzymały ośnieżone gałązki, a tuż za Sarą na ekranizacji wyświetli się ogromne, również ośnieżone drzewo. Trzeba przyznać, że każdy szczegół jest dopracowany i pasujący do siebie.

Reklama

Zobacz też:

Sara James znowu szaleje z fryzurą! "Mam tyle pomysłów!" (TYLKO U NAS)

Sara James: ostatni wywiad przed Eurowizją Junior 2021! [TYLKO U NAS]

Sara Egwu-James: Kim jest nasza reprezentantka w Konkursie Eurowizji dla dzieci?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Eurowizja Junior

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy