Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sara Boruc pokazała bardzo prywatne zdjęcie! Fani zmieszani!

Sara Boruc (34 l.) niedawno kolejny raz została mamą i jest to niezwykle emocjonujący moment w jej życiu. Na swoim profilu w mediach społecznościowych chętnie dzieli się z zdjęciami swojego synka, ale tym razem fotka nie do końca spodobała się internautom...

Żona piłkarza, Artura Boruca (39 l.), 5 maja 2019 roku urodziła swoje trzecie dziecko, syna Noah. Jak sama stwierdziła, była to najbardziej świadoma ciąża ze wszystkich, jakie przeżyła i takie też jest jej macierzyństwo. 

Reklama

Nie da się ukryć, że świeżo upieczeni rodzice zwariowali na punkcie maleństwa i chętnie chwalą się zdjęciami z chłopcem na swoich profilach w mediach społecznościowych. 

Zazwyczaj fani są zachwyceni uroczymi zdjęciami Noah i jego rodziców, ale tym razem było nieco inaczej. 

celebrytka pokazała zdjęcie męża, który siedzi z synkiem pod prysznicem. Internauci mieli mieszane uczucia, gdy zobaczyli to zdjęcie. 

"To normalne, chyba nie...", "Wszystko rozumiem , ale trochę prywatności by się przydało państwo Boruc" - pisali obserwujący. 

Znalazły się też pozytywne głosy, że to świetnie, gdy tatuś angażuje się w opiekę nad dzieckiem. A wy, co o tym myślicie? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sara Boruc | Artur Boruc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje