Reklama
Reklama

Sandra Kubicka nagle zwróciła się do fanów po porodzie. Wyznała to

Jednym z największych pragnień Sandry Kubickiej było założenie rodziny. Droga do spełnienia tego marzenia była kręta, ponieważ pojawiła się choroba. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i modelka oraz jej mąż, Aleksander Milwiw-Baron, doczekali się upragnionego dziecka. Od porodu minęły już dwa tygodnie i świeżo upieczona mama nagle zwróciła się do fanów. Oto, co wyznała.

Sandra Kubicka została mamą

Sandra Kubicka to polska modelka, która rozpoznawalność zyskała po sesji dla popularnego magazynów dla panów. Spory rozgłos przyniosły jej także wieści o tym, że poszła na randkę ze słynnym gwiazdorem Hollywood, Leonardo DiCaprio. Ze spotkania nie było miłości. Modelka znalazła ją u boku polskiego gitarzysty, Aleksandra Milwiw-Barona. Członka popularnej grupy Afromental (posłuchaj) i jurora w programie “The Voice of Poland". Para niedawno wzięła ślub, a dwa tygodnie temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz Kubicka zwróciła się do fanów i zdradziła ważną informację o synku.

Reklama

Kubica zdradza do kogo podobny jest synek

Sandra i Baron powitali Leonarda na świecie już dwa tygodnie temu, ale ogłosili to dopiero w miniony weekend. Po występie zespołu Afromental na Polsat Hit Festiwal Baron ogłosił ze sceny, że został ojcem. Pojawienie się Leonarda jest dla pary największym szczęściem, szczególnie że Sandra zmaga się z zaburzeniem hormonalnym, które wpływa na możliwość zajścia w ciążę, często ją uniemożliwiając. Kiedy więc teraz doczekała się dziecka, fani chcą wiedzieć o nim wszystko. Modelka zdecydowała się w końcu zdradzić, jak maluszek wygląda.  

"Pytacie, czy jest bardziej podobny do mnie, czy do Alka. Do Alka. (...) Ale oprócz tego, że jest podobny do Alka, ma moje oczy (...). Ma moje usta, (...) ma mój nos, ma uszy Alka, ma mój kolor skóry i kolor włosów. A reszta cały Alek - szczęka, nogi (...) Jest przepięknym chłopcem" - wyznała Kubicka na Instagramie.

CZYTAJ: TEŻ: Wieści o powiększeniu rodziny nadeszły popołudniem. Cichopek nie mogła wytrzymać z radości

Sandra Kubicka regularnie kontrolowała swój stan i przebieg ciąży, była także pod opieką specjalistów. Poród rozpoczął się sporo przed terminem. Leonard to jednak silny chłopczyk. Oddycha już samodzielnie, a Sandra może powoli zaczyna próbować karmić go samodzielnie. Świeżo upieczonym rodzicom życzymy dużo siły, a noworodkowi zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

Ledwo Kubicka urodziła, a już z samego rana Baron opublikował taki wpis. Łzy płyną do oczu

Blanka Lipińska nadal płacze po Baronie? Znalazła sposób na uporanie się z przeszłością
Baron ma nie tylko znaną żonę, ale także babcię. Grała w popularnych serialach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy