Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sandra Bullock: Ślub pod koniec roku?

Wiele wskazuje na to, że Sandra Bullock (53 l.) niebawem stanie na ślubnym kobiercu!

Sandra Bullock to szczęśliwa mama adoptowanych dzieci. Syna Bardo adoptowała w 2010 r., gdy miał 3 miesiące. Trzy miesiące wcześniej, po 5 latach związku, z powodu licznych zdrad rozwiodła się z Jesse Jamesem. - Nikt mnie bardziej nie zranił - wyznała.

Reklama

W 2015 r. adoptowała 3-letnią Lailę. W tym samym roku magazyn "People" uznał ją najpiękniejszą kobietą świata.

Rzeczywiście wyglądała zjawiskowo. Gdy plotkarze zastanawiali się, co dzieje się w jej życiu, powód objawił się światu sam.

Pewnego dnia paparazzi dostrzegli swoją ulubioną aktorkę w towarzystwie mężczyzny. Choć para zrobiła wszystko, by pozostać anonimowa, nie udało się.

Przystojniakiem okazał się były model, dziś wzięty fotograf Bryan Randall. Jego serce skradła nie tylko aktorka, również dzieci. Laila lubi bardzo pozować mu do zdjęć. Bullock była szczęśliwa, że Bryan jest czułym ojcem dla jej dzieci.

To właśnie z Randallem Bulock pojawiła się na ślubie Jennifer Aniston i Justina Theorouxa. Od tego momentu przestali się ukrywać, a prasa co jakiś czas podaje kolejny termin ich ślubu.

Właściwie cały 2017 rok upłynął pod hasłem "Bullock wychodzi za mąż". Pewniakiem był sierpień. Ale ślubu nie było. Ponieważ "na pewno" ma być w 2017, więc pozostaje tylko grudzień.

Druhną ma być przyjaciółka Cate Blanchett, a wśród gości: Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bohnam Carter.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Sandra Bullock

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje