Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Anna z Olsztyna rozstała się z Piotrem. Zostawił ją dla innej

Anna jest jedną z uczestniczek 4. edycji "Sanatorium miłości". Jaka jest naprawdę? Dlaczego Piotr zostawił ją dla innej kobiety?

W "Sanatorium miłości 4" Anna tworzyła parę z Piotrem. Życie miłosne seniorów w TVP chętnie oglądało około 3,5 miliona widzów, choć wielu wątpiło w szczerze uczucia Piotra wobec Ani. Seniorzy jednak twierdzili, że bawią się super i nie zamierzają zwlekać z miłosną przygodą. Niewiele osób wiedziało, że Anna nie zawsze była blondynką. Jej naturalny kolor włosów to... kruczoczarny! Dlaczego? Tego dowiecie się poniżej.

Reklama

"Sanatorium miłości 4": kim jest Anna?

Anna Zięba pochodzi z Olsztyna. Jest rozwiedziona, ma syna i wnuczka. Sama siebie określa jako osobę, która ceni dobrą zabawę, jest towarzyska i lubi aktywnie wykorzystywać wolny czas. Przez wiele lat pracowała w szpitalu jako sekretarka medyczna, gdzie jednocześnie była też pielęgniarką.

Zainteresowaniami Anny jest taniec oraz moda. Sama modyfikuje ubrania i chętnie pomaga koleżankom z zakresu stylizacji. 

Anna z "Sanatorium miłości 4": ile ma lat?

Anna niedawno przeszła na emeryturę i stwierdziła, że to idealny moment, aby zacząć korzystać z życia. Postawiła na samorealizację, a na Facebooku widać, że kuracjuszka lubi eksperymentować ze stylizacjami. Dzięki szczupłej i wysportowanej sylwetce, w każdym ubiorze wygląda świetnie!

Wspominaliśmy o jej czarnych włosach. Czujni widzowie mogli zauważyć podczas programu zdjęcia z młodości uczestników "Sanatorium miłości 4". Wśród nich pojawiło się zdjęcie młodej Anny w kruczoczarnej czuprynie. Mało kto wie, ale Anna ma romskie korzenie, o których też wspominała w programie. Musimy przyznać, że w ciemnym kolorze włosów Anna jest nie do poznania!

"Sanatorium miłości" 2022: Anna skradła serce Piotra

Piotr po otrzymaniu "kosza" od Natalii bardzo szybko przeszedł do kolejnej uczestniczki, która mu się podobała, czyli Anny. Piotr z Piaseczna zawrócił w głowie Ani i szybko zaczął snuć wspólne plany.

Niestety, ich związek to już przeszłość. Para rozstała się po tym, jak kuracjusz pojechał na wakacje z inną kobietą.

Zobacz też:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za nią 5 milionów euro. A ile?

Agnieszka Kotońska schudła 40 kilogramów. Pokazała brzuch

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama