Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4" Andrzej pochwalił się zdjęciem. Wyszło na jaw kto z kuracjuszy z kim trzyma

Andrzej z "Sanatorium miłości" ostatnio grillował w "Pytaniu na śniadanie". Towarzyszyła mu przyjaciółka z randkowego show Monika. Teraz został przyłapany z zupełnie kimś innym.

Czwarta edycja "Sanatorium miłości" cieszyła się wyjątkową popularnością. I choć od emisji ostatniego odcinka minęło już kilka tygodni, widzowie są ciekawi jak potoczyły się losy kuracjuszy. Dzięki aktywności w mediach społecznościowych niektórych seniorów możemy śledzić, czy ich relacje przetrwały. Ostatnio Andrzej z Warszawy pokazał, jak spędził długi weekend. Okazało się, że kuracjusz spotkał się z przyjaciółmi z randkowego show TVP.

"Sanatorium miłości" Andrzej spotkał się z parą kuracjuszy

Andrzej Sikorski był uczestnikiem ostatniej edycji "Sanatorium miłości". W randkowym show nie mógł się zdecydować czy bliżej mu do Moniki Zajączkowskiej, czy może Marioli z Berlina. Teraz często jest gościem śniadaniowych programów i zwykle występuje w nich razem z Moniką. Para dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Pochodząca ze Szczecina Monika ma zacięcie artystyczne: pisze książki, maluje, szyje, projektuje. Uwielbia taniec i teatr. Andrzej jest jej przeciwieństwem. Były piłkarz obecnie jest trenerem w szkółce Barcelony w Warszawie. 

Reklama

Berlinka jednak nie odpuszcza i już zaplanowała spotkanie z Andrzejem w wakacje. Okazuje się, że prawie wszyscy uczestnicy Sanatorium miłości 2022 są ciągle w kontakcie i chętnie się spotykają. Może poza Anią z Olsztyna i Piotrem z Piaseczna. To oni zaręczyli się w ostatnim odcinku randkowego show, jednak ich związek nie przetrwał, a Anna jest dotknięta tym, że jej "ukochany" wyjechał na wakacje z inną kobietą".

Podczas ostatniego weekendu Andrzej spędził czas w towarzystwie innych kuracjuszy. Pochwalił się zdjęciem zrobionym w restauracji, gdzie pił piwo w towarzystwie Natalii i Marka. 

Natalia z Głogowa (64 l.) i Marek z Gdyni (66 l.) zostali parą już po zakończeniu programu. Sympatyczna para jest już po zaręczynach.  Planują pierwsze wspólne wakacje, ślub i wspólne mieszkanie. Para w wywiadzie dla Telemagazynu przyznała, że najlepszy kontakt ma z  Romanem, Andrzejem i Berlinką. Dlatego, kiedy tylko znaleźli chwilę wolnego czasu, odwiedzili piłkarza w Warszawie.

Zobacz też:

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

Kurski nie będzie zadowolony. Musi przeprosić za film "Inwazja LGBT"

Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu. Pokazali stare zdjęcia

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy