Reklama

Reklama

Reklama

Sanah nie napisała sama swoich największych hitów? Wiadomo, kto stoi za jej sukcesem!

Sanah to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Praktycznie każda piosenka 25-latki staje się ogólnopolskim hitem. Jak się okazuje, matką chrzestną sukcesu Zuzanny jest inna znana wokalistka! Kto jest autorem najpopularniejszych utworów Sanah?

Sanah nie napisała sama swoich największych hitów? Wiadomo, kto stoi za jej sukcesem!

Sanah szturmem podbiła polską scenę muzyczną niespełna 3 lata temu, a dziś niemal cała Polska nuci jej przeboje. Jak udało się odnieść sukces tak młodej dziewczynie? Poza talentem i słuchem muzycznym, za początkowymi osiągnięciami Zuzanny Jurczak stoją inne znane osobistości w rodzimym show-biznesie.

Jak podała Interia Muzyka, to Magdalena Wójcik, czyli wokalistka zespołu Goya jest współautorką niektórych hitów Zuzi. Gdy Sanah stawiała pierwsze kroki, Magda zauważyła w niej ogromny potencjał. Obie panie napisały utwory "Królowa dram" oraz "Irenka", dzięki którym 25-latka stała się wielką gwiazdą popu.

Reklama

Przypomnijmy, że Magdalena Wójcik to artystka związana z zespołem Goya, którego przeboje "Tylko mnie kochaj" i "Smak słów" nuciła cała Polska. Choć od sukcesu grupy minęło 17 lat,  a zespół stał się nieco zapomniany, Magdalena niedawno udzieliła wywiadu w Plejadzie, gdzie opowiedziała o przeszłości zespołu.

"Nigdy nie byliśmy tak popularni, żeby to w jakiś sposób przeszkadzało. Nie byliśmy na pierwszych stronach gazet. Bardziej wynikała ona z popularności utworów, co nam jak najbardziej pasowało. 'Smak słów' czy 'Tylko mnie kochaj' były grane przez stacje radiowe i tak jest do tej pory, co jest bardzo miłe" - przyznała Magda.

Sanah: początki kariery

Magdalena Wójcik, gdy poznała Sanah na początku jej zawodowej kariery, szybko zrozumiała, że ma do czynienia z bardzo utalentowaną dziewczyną, która potrzebuje jedynie wsparcia. Gdy wokalistka Goya przekonała Zuzię, że ona sama pisze świetne piosenki, Zuzanna w końcu rozwinęła skrzydła.

"Napisałam z Zuzią teksty na dwie pierwsze płyty, w tej chwili ona już sama pracuje nad swoimi tekstami. To jest naturalna kolej rzeczy, bo ona się totalnie rozwija, jest niezwykle zdolną osobą i bardzo mocno jej kibicuję. Nie ukrywam, że to była dla mnie ogromna przyjemność, bo zaczęłyśmy pracować, gdy Zuzia nie była jeszcze tak popularna, to były jej początki i nie było wiadomo, co z tego wyniknie" - tłumaczyła Wójcik.

Dziś Magdalena Wójcik  prowadzi własne studio nagraniowe, ma swoich wokalnych podopiecznych, pracuje z młodymi artystami, a na swoim koncie współpracę m.in. z Bryską, Urszulą czy Ewą Farną.

Zobacz też:

Sanah nagrała piosenkę ze swoim narzeczonym! Fani są pod wrażeniem: "Brzmi jak słowiańska modlitwa"

Sanah mierzy się z hejtem! Chodzi o ceny biletów...

Sanah jest w ciąży?! Fani podczas koncertu zawrócili uwagę na pewien szczegół

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah | Magdalena Wójcik | Goya

Reklama

Reklama

Reklama