Reklama
Reklama

Sanah nagrała piosenkę ze swoim narzeczonym! Fani są pod wrażeniem: "Brzmi jak słowiańska modlitwa"

Sanah (24 l.) z okazji nowego projektu "Uczta" zrobiła fanom małą niespodziankę. W najnowszym utworze „Święty Graal” pojawia się... Ten Stan, czyli narzeczony gwiazdy, którego wizerunek do tej pory trzymała w tajemnicy. Fani są zachwyceni kompozycją! "Brzmi jak jakaś słowiańska modlitwa" - piszą w komentarzach. Co więcej, to już drugi singiel gwiazdy opublikowany tego samego dnia.

Sanah jest bezapelacyjnie objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Jej wyjątkowa barwa głosu, w połączeniu z chwytliwymi melodiami oraz oryginalne wplatanie młodzieżowego slangu w autorskie teksty to wypadkowe, które sprawiły, że jej piosenek słucha dzisiaj cała Polska, a każdy singiel osiąga miliony odtworzeń na YouTubie zaledwie po kilku godzinach.

Niedawno artystka wyprzedała też trasę koncertową, łącznie z występem na warszawskim Torwarze, co było spełnieniem jej najskrytszych marzeń. 

Sanah nagrała ze swoim narzeczonym piosenkę "Święty Graal"

Reklama

Z okazji nowego projektu "Uczta", zapowiadającego trzeci solowy album artystki, Sanah zrobiła fanom małą niespodziankę. W Wielki Piątek opublikowała aż dwie piosenki jednego dnia!

Co więcej, w najnowszym utworze "Święty Graal" (posłuchaj!) pojawia się... Ten Stan, czyli narzeczony gwiazdy, którego wizerunek do tej pory trzymała w tajemnicy.

Na okładce utworu widzimy piosenkarkę i jej narzeczonego siedzących przy stoliku w jednym z modnych, warszawskich lokali. Oboje mają na sobie eleganckie, czarne ubrania. Na stole obowiązkowo leży cappuccino, białe wino oraz azjatycka zupa.

Partnerem młodej gwiazdy jest Stanisław, o którym śpiewa właśnie w piosence "Ten Stan", i który pojawił się na planie teledysku "Kolońska i szlugi" (posłuchaj!). Chociaż Sanah rzadko wspomina o życiu prywatnym, to wiadomo, że planują już ślub, a docelowo jej marzeniem jest nagranie pięciu płyt, założenie rodziny i prowadzenie sielankowego życia gdzieś za miastem, jak wspominała na kanapie u "Kuby Wojewódzkiego".

Słuchacze są zachwyceni tym, jak utwór pasuje do dzisiejszych czasów oraz zbliżających się świąt wielkanocnych. 

"Rok 2022 to rok Sanah. Jesteś niepowtarzalna",

"Ach, ten utwór to perełka. Jakże pięknie ubrane w słowa i wyśpiewane trudne uczucia",

"Ostatnia zwrotka brzmi jak jakaś słowiańska modlitwa. Niezwykły klimat, Sanah. :) Dzięki" - piszą w komentarzach.

Jednocześnie Stan jest ostatnim ujawnionym gościem z projektu "Uczta". Do tej porty piosenkarce udało się zrealizować duety z takimi artystami, jak Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni (posłuchaj!), Vito Bambino, Ania Dąbrowska, Grzegorz Turnau (sprawdź!) czy Dawid Podsiadło (posłuchaj!).

Koniecznie posłuchajcie!

Zobacz też:

Sanah i Igor Herbut nagrali piosenkę dla Ukrainy! Łzy napływają do oczu

Stand-uper nazwał Dorotę Wellman knurem. Kapituła Węży przeprasza

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy