Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Sanah i Kwiat Jabłoni nagrają płytę? Tylko nam Kasia Sienkiewicz zdradziła plany!

Sanah robi w ostatnim czasie zawrotną karierę. Wokalistki jest wszędzie pełno. Nie stroni od współpracy z innymi artystami. Nagrała piosenkę z Igorem Herbutem, Vito Bambino czy Soblem. Co o pracowitej piosenkarce i kompozytorce sądzi Kwiat Jabłoni?

Sana nagra kolejną piosenkę z Kwiatem Jabłoni?

Sanah (24 l.) wydała w połowie kwietnia nową płytę pod tytułem "Uczta", na której znalazł się między innymi utwór "Szary świat". To piosenka nagrana we współpracy z grupą Kwiat Jabłoni (posłuchaj!), którą tworzy rodzeństwo Katarzyna i Jacek Sienkiewicz. Przypomnijmy, że są oni dziećmi popularnego muzyka i lekarza Kuby Sienkiewicza z zespołu Elektryczne Gitary (sprawdź!).

Reklama

Podczas piątkowej gali Fryderyków 2022 Kwiat Jabłoni miał okazję uświetnić imprezę swoim występem. Odpowiedzieli też za kulisami na kilka pytań reportera Pomponika. Zdradzili, jak współpracowało się z jedną ze zwyciężczyń tegorocznych Fryderyków - sanah.

Słów zachwytu nad pracą z Zuzanną Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się sanah, nie kryła też Katarzyna Sienkiewicz.

"Szary świat" (posłuchaj!) przypadł do gustu zarówno fanom sanah, jak i Kwiatu Jabłoni. Dopytują o kolejne wspólne przedsięwzięcia. Nasz reporter dowiedział się czegoś więcej na ten temat.

Przypomnijmy, że sanah na piątkowym rozdaniu muzycznych nagród Fryderyki 2022 była nominowana do kilku statuetek. Ostatecznie odebrała Fryderyka w kategorii "Album Roku Pop" za "Irenkę". Czy "Uczta" również ma szanse na nagrody w kolejnej edycji Fryderyków? Zobaczymy.

Kwiat Jabłoni też może odnotować pewien sukces na tegorocznych Fryderykach. Oprócz występu, który dali podczas gali, trzeba zaznaczyć, że rodzeństwo nagrało jedną z 11 pieśni nagrodzonego albumu Pieśni Współczesne Miuosha i Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". "Zmierzch" (posłuchaj!) zaśpiewany przez Katarzynę i Jacka Sienkiewiczów jest ósmym utworem na krążku, który dostał Fryderyka za "Album Roku Muzyka Korzeni Blues".

Zobacz też:

Sanah nawiązała współpracę z potentatem wędliniarskim i będzie miała swoje własne kabanosy! Przebiją parówki Gessler?

Cichopek i Hakiel: test małżeński ujawnił wszystko. Odpowiedzi zaskoczą nawet ich znajomych

Ranking najseksowniejszych gwiazd po pięćdziesiątce. One znalazły się na podium

Ranny, pojmany Brytyjczyk w rosyjskiej telewizji


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah | Kwiat Jabłoni | Jacek Sienkiewicz | Katarzyna Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy