Reklama
Reklama

Samantha Markle pozywa Meghan do sądu. Kuriozalny powód!

Samantha Markle (57 l.), siostra księżnej Sussex, od początku związku Meghan z księciem Harry’m zatruwa jej życie. Siostra Meghan należy do tych członków rodziny, którzy szczególnie liczyli na poprawę jakości swojego życia po korzystnym mariażu krewniaczki. Do tej pory nie pogodziła się z tym, że tak się nie stało…

Bliscy księżnej Sussex robią co mogą, by potwierdzić prawdziwość powiedzenia, że rodziny się nie wybiera. Odkąd jej związek z księciem Harry’m wyszedł na jaw i stało się jasne, że to coś poważnego,  rodzina, z którą Meghan łączą trudne i skomplikowane relacje z dużą dawką wzajemnych pretensji i zadawnionych żalów, nie daje jej spokoju. 

Przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle nie zdecydowała się jej odpuścić nawet na czas ciąży. Wbrew przyjętemu zwyczajowi, by oszczędzać stresów kobietom oczekującym narodzin dziecka, regularnie udzielała wywiadów, w których  oskarżała księżną o to, że złamała serce ich wspólnemu ojcu, a teraz jeszcze udaje, że to ona jest w tej sytuacji ofiarą. 

Reklama

Poszło o wywiad, którego książę Harry udzielił stacji BBC4 po pierwszych wspólnych świętach spędzonych z rodziną i Megan jako swoją oficjalną narzeczoną w Sandrigham w 2017 roku. Wspomniał, że Meghan od razu odnalazła się wśród jego bliskich jak „w rodzinie, której sama nigdy nie miała”. 

W dokumencie „Meghan i Markles - rodzina w stanie wojny” wyemitowanym w Channel 5, Samantha ostro skomentowała słowa Harry’ego:

W swoich dalszych wynurzeniach Samantha nawet nie ukrywała, że niektórzy krewni Meghan po jej korzystnym zamążpójściu liczyli na komfortowe życie na jej koszt i przeżyli spore rozczarowanie, gdy okazało się, że raczej nic z tego:

Meghan Markle pozwana przez przyrodnią siostrę

Ponieważ od tamtej pory Meghan nie sypnęła groszem, Samatha wpadła na pomysł, by wydobyć od niej pieniądze na drodze sądowej. W wywiadzie udzielonym dziennikowi „The Sun” wyznała:

W marcu tego roku sytuacja uległa zaognieniu. Samantha Markle złożyła w sądzie pozew przeciwko przyrodniej siostrze. Zarzuca jej, że… nie wspomniała o niej w trakcie słynnej rozmowy z Oprah Winfrey. Wręcz przeciwnie, wyznała, że nigdy nie była blisko z Samanthą, z którą nie utrzymuje kontaktów od 19 lat:

Samantha poczuła się dotknięta również wzmianką Meghan o tym, że gdy rozpoczęła swój związek z Harrym, przyrodnia siostra zdecydowała się zmienić sobie personalia na Samantha Markle. 

Nie żeby to nie była prawda, po prostu Samancie nie spodobało się, że o tym wspomniała. Dlatego między innymi ją pozywa. Cóż, w kraju obsesyjnie wręcz przywiązanym do wolności słowa, może jej być trudno przekonać sąd do swoich opinii...

Co ciekawe, Thomas Markle, wspólny ojciec sióstr, za którego orędowniczkę uważa się Samantha, zdaje się godzić z decyzją Meghan, by nie utrzymywać kontaktu z rodziną.  Jak wyznał w rozmowie z „Good Morning Britain”:

Taka rodzina to skarb..?


Zobacz też:
Gigantyczna rata kredytu Cichopek. Celebrytka musiała podjąć trudną decyzję
Anna Popek w kusym bikini na kamienistym wybrzeżu
POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy