Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ryan Gosling jest gejem? Aktor zabrał głos!

34-letni Ryan Gosling należy do czołowych przystojniaków w Hollywood, ma rzeszę wielbicielek i jest partnerem jednej z najseksowniejszych aktorek świata, Evy Mendes (41), z którą wychowuje dziewięciomiesięczną córkę Esmeraldę. Wielu jednak posądza go o homoseksualizm.

Aktor w najnowszym wywiadzie wyznaje, że nie czuje się typowym mężczyzną i ujawnia, że bliższa mu jest wrażliwość kobiet niż facetów. Wrogowie sugerowali, że jest gejem, który tak jak wielu poważnych hollywoodzkich gwiazdorów ukrywa homoseksualne skłonności, by nie stracić wielbicielek. On jednak temu zaprzecza.

Reklama

- Zostałem wychowany przez matkę i siostrę, które mają silne charaktery i od których nauczyłem się wszystkiego, co w życiu najważniejsze - mówi Gosling.

- Dzięki nim zrozumiałem, jak kobiety mają ciężko w życiu i jak są mądre, przechodząc z facetami przez prawdziwe piekło. Mój ojciec był nieudacznikiem i rozwiódł się z mamą, kiedy miałem zaledwie 12 lat, więc nie odegrał w moim życiu większego znaczenia.

Pytany wprost, czy jest gejem, zaprzecza. Podkreśla jednak, że ma wiele cech typowo kobiecych. Zamiast balować z kumplami, woli na przykład zmieniać pieluchy swojej córce.

- Faceci mnie nie kręcą w ogóle. A gejowskie nastawienie do życia nie ma nic wspólnego z kobietami. Uważam, że geje myślą po męsku, więc ja wolę myśleć po kobiecemu niż po gejowsku, bo kobiety są lepsze niż faceci. 
Dowiedz się więcej na temat: Ryan Gosling

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje