Reklama
Reklama

Russell Crowe ma nową dziewczynę?

Słynny aktor po rozstaniu z żoną ciągle podejrzewany jest o romans z kolejnymi pięknymi kobietami. Tym razem najpoważniejszą kandydatką na nową partnerkę jest pewna australijska aktorka...

Russell Crowe kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją żoną Danielle Spencer. Powoli zaczyna sobie układać życie na nowo. Australijskie tabloidy spekulują na temat jego domniemanego romansu z 22-letnią Samanthą Barks, którą poznał na planie "Nędzników". Dziewczyna trzy lata temu wzięła udział w jednym z australijskich talent show, w którym zajęła wysokie trzecie miejsce. 

Magazyn "New Idea" donosi, że para ma się ku sobie, choć obie strony jak na razie tego nie potwierdziły i obracają sensacyjne doniesienia w żart.
Coś jednak musi być na rzeczy, bo na przyjęciu po rozdaniu Oscarów praktycznie się nie rozstawali.

Reklama

"Ona ciągle dotykała jego rąk, śmiała się z jego dowcipów i nie zostawiała go ani na moment" - mówi magazynowi jeden z gości przyjęcia.

"Gladiatora" i Samanthę połączyła jeszcze jedna pasja, pasja do muzyki. Crowe od lat oprócz aktorstwa ma swój własny zespół, z którym od czasu do czasu koncertuje. Ostatnio zaprosił nową znajomą do współpracy.

"Jest super! Daliśmy już kilka koncertów w Nowym Jorku. Nie było tego dużo, bo każdy z nas jest dość zajęty, ale jak tylko mamy czas uwielbiamy się spotykać i grać małe jamy" - wyjawia Barks.

Na razie sami zainteresowani nie potwierdzają, że łączy ich coś więcej. Nie da się jednak ukryć, że bardzo przypadli sobie do gustu.

Dr Pomponik kieruje na obserwację!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Russell Crowe | romans | Samantha Barks
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy