Reklama
Reklama

Rusin w końcu wyznała prawdę o partnerze. Padły wymowne słowa

Kinga Rusin z okazji Walentynek pokusiła się o bardzo intymne zwierzenia i zdjęcia. Prezenterka postanowiła zabrać głos na temat swojego partnera i wyjawiła o nim szczerą prawdę!

Kinga Rusin niedawno po czteroletniej przerwie wróciła do brylowania na imprezach branżowych. Podczas Bestsellerów Empiku 2023 zaprezentowała się na ściance w cekinowym garniturze, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. 

Prezenterka jednak przez ten czas nie opuściła swoich fanów, wręcz przeciwnie, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie raczy odbiorców relacjami i zdjęciami z różnorodnych podróży.

Reklama

Dziennikarka podczas wycieczek nie jest sama, a towarzyszy jej wieloletni partner, Marek Kujawa.

Z okazji Walentynek 52-latka przerwała milczenie i wyjawiła prawdę o partnerze!

Rusin w końcu wyznała prawdę o partnerze. Padły wymowne słowa

Kinga Rusin w dniu zakochanych nie mogła być gorsza od innych koleżanek celebrytek i również pokusiła się o romantyczną publikację. Gwiazda TVN-u pochwaliła się zdjęciem z Markiem i wyjawiła o nim prawdę. Rusin w samych superlatywach opisała ukochanego i zdradziła, że jest niezwykle szczęśliwa.

"Bliska osoba jest też po to, by unieść się wyżej i polecieć dalej. A gdy trzeba, w trudnych chwilach, takich jak operacja i niemoc, co było ostatnio moim udziałem - móc się na niej oprzeć" - napisała.

W dalszej części wpisu Kinga zaznaczyła, że po nieudanym małżeństwie w końcu odnalazła mężczyznę, który jest jej oparciem i na którego może liczyć na każdym etapie życia.

"Przez te wszystkie lata mam takie oparcie i sama takim oparciem jestem. Możemy na siebie liczyć i nie ma takiej przeszkody, której razem byśmy nie pokonali" - wychwalała.

Udana z nich para?

Przeczytajcie również:

Kinga Rusin nie mogła usiedzieć na miejscu. Pomimo kontuzji zdecydowała się na to

Kinga Rusin najpierw szalała na drogach, a teraz to. Ludzie na jej widok aż przystawali

Rusin pokazała wannę wartą kilka polskich emerytur. Ale jej widok to dopiero zadziwia               

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Marek Kujawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy