Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozwód w październiku!

Po rozstaniu z mężem Ilona Ostrowska spotkała się z nim na... planie nowego serialu. Teraz czeka ją rozwód.

Premierowy odcinek serialu "Bez tajemnic" telewizja HBO nada w październiku. W tym samym czasie na rozprawie rozwodowej spotkają się grająca jedną z głównych ról Ilona Ostrowska oraz reżyser Jacek Borcuch.

Reklama

Po wielu miesiącach emocjonalnej szarpaniny para postanowiła zakończyć swoje trwające siedem lat małżeństwo. Jak podaje pismo "Na żywo", to aktorka złożyła pozew do sądu.

Kiedy otrzymała w zeszłym roku propozycję zagrania w polskiej wersji amerykańskiego serialu "In Treatment", nie zastanawiała się zbyt długo. Gra tam kobietę przeżywającą głęboki kryzys małżeński. Co ciekawe, dylematy jej bohaterki odzwierciedlają własne problemy w związku.

Praca w serialu była nie tylko wyczerpująca emocjonalnie, ale także bolesna. Przez trzy miesiące Ostrowska spotykała na planie Jacka. Sceny były angażujące, dialogi dotykały bolesnych spraw.

Między Iloną a Jackiem nieraz iskrzyło. Spierali się, wymieniali różne, czasem prowokujące uwagi. To była trudna sytuacja. Ale po zakończeniu zdjęć aktorka zdecydowała, że nie będzie dłużej walczyć. W końcu uświadomiła sobie, że tej miłości nie da się ocalić.

- Rozstają się w dobrej atmosferze - twierdzi znajoma Ilony. - Dla dobra córki Miłki chcą pozostać przyjaciółmi...

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borcuch | Ilona Ostrowska | rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje