Reklama
Reklama

Rozenek zupełnie puściły nerwy. Padły mocne słowa na temat męża

Małgorzatę Rozenek-Majdan od niedawna można oglądać w zupełnie nowym reality show stacji TVN, czyli "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Program wymaga od uczestników niezwykłej tężyzny fizycznej i umiejętności pokonywania własnych słabości. Nic dziwnego, że czasem emocje biorą górę. Przekonała się o tym ostatnio sama Perfekcyjna Pani Domu, która zadziwiła widzów niespodziewanym komentarzem.

Małgorzata Rozenek-Majdan gwiazdą nowego show TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan po zaskakująco szybkim zakończeniu swojej przygody z "Dzień Dobry TVN" długo nie pozostała bezrobotna. Producenci zaproponowali jej udział w nowym show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Program polega na wykonywaniu kolejnych zadań i konkurencji, które są niezwykle wymagające fizycznie i często wymagają od uczestników pokonania strachu oraz... wyzbycia się wszelkich zahamowań.

Reklama

Nic dziwnego, że jeszcze na kilka miesięcy przed startem nowego cyklu telewizji z Wiertniczej, małżonka Radosława Majdana rozpoczęła intensywne przygotowania do tej wymagającej roli.

Swoje postępy na siłowni szczegółowo relacjonowała w mediach społecznościowych.

Niestety, po emisji pierwszego odcinka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w sieci nie brakowało krytycznych głosów sporej części telewidzów, którym program nie przypadł do gustu.

Małgorzata Rozenek wbiła szpilę... swojemu mężowi

Wiele emocji wywoła zapewne także to, co działo się w kolejnej odsłonie kontrowersyjnego reality show. Po tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z pisarzem Łukaszem Orbitowskim pływała w lodowatej wodzie Bałtyku, przyszedł czas na kolejną ekstremalną konkurencję.

Tym razem uczestnicy mieli za zadanie skoczyć na linie z 250-metrowego komina. Perfekcyjna Pani Domu miała spore obawy i początkowo wydawało się, że nie uda jej się przełamać strachu.

Celebrytkę zachęcał do skoku jeden z producentów show, mówiąc, że to przyjemniejsze niż... intymne zbliżenia. 

Małgorzata Rozenek nie potrafiła utrzymać nerwów na wodzy i odpowiedziała mężczyźnie w dość niespodziewany sposób.

"Ty chyba nie próbowałeś z moim mężem" - wypaliła gwiazda TVN. Potem jeszcze mocniej dostało się od niej Radosławowi Majdanowi.

"Byłbyś jedyny w tym kraju, ale to niemożliwe, żeby to było lepsze" - dodała zdenerwowana uczestniczka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Małgorzata Rozenek mówi o podbojach Radosława Majdana

Jak można się domyślać, małżonka byłego reprezentanta biało-czerwonych odnosiła się do wielu romansów, którym bramkarz oddawał się przed zalegalizowaniem obecnego związku. To nie pierwszy raz, gdy celebrytka wspomina o bogatej przeszłości i miłosnych podbojach Radosława Majdana.

"Wchodząc w takim wieku, w jakim my się spotkaliśmy z Radosławem w relację, naiwnością byłoby nie mieć świadomości, nazwijmy to 'ogromnego doświadczenia mojego męża' w strefie damsko-męskiej (...) Wszyscy wiemy, że był kobieciarzem. Wszyscy wiemy, że kobiety go bardzo lubiły i on je z wzajemnością. I super, no i tyle" - oceniła w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek przyznała się do zdrady. Mówi o tym bez ogródek

Małgorzata Rozenek-Majdan ostro oberwała od internautów. Zwracają uwagę na jedno l

Małgorzatę Rozenek-Majdan chce ograniczyć social media. Perfekcyjna Pani Domu stawia sprawę jasno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama