Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozenek urodzi dziecko już w nowym domu!

Tygodnik "Życie na gorąco" poznał mieszkaniowe plany Małgorzaty Rozenek (oczywiście 37 l.) i Radka Majdana (44 l.). W aktualnym domu jest już im zbyt ciasno...

Małgorzata po poznaniu Radzia zamieszkała w jego warszawskim segmencie. Początkowo była bardzo zadowolona z tego rozwiązania.Segment dawał bowiem jej i dzieciom większą swobodę niż mieszkanie, ale jednak wciąż była to tylko namiastka domu…

Reklama

Kiedy do nowo założonej przez prezenterkę rodziny dołączyły czworonogi Sisi i Lili, Małgorzata bardziej niż kiedykolwiek zatęskniła za domem. Od ślubu z Radosławem, który miał miejsce we wrześniu zeszłego roku, myślała o zmianie. 

W segmencie Majdana nie czuła się już komfortowo, tym bardziej, że była to własność wyłącznie jej męża. 

"Postanowiła sobie nawet, że jeżeli mieliby z Radosławem zdecydować się na dziecko, to chciałaby, żeby to nastąpiło dopiero w takim właśnie wspólnym rodzinnym domu z dużym ogrodem" - dowiedziało się "Życie na gorąco". 

Wszystko wskazuje na to, że marzenie Małgorzaty wkrótce się spełni. I to już w najbliższe walentynki! 

"Małżonkowie wybrali bowiem nieruchomość w oddalonym od stolicy o 30 kilometrów Ożarowie. Klucze do nowego domu mają odebrać w połowie lutego. Później czeka ich to, co prezenterka lubi najbardziej, czyli urządzanie wnętrz" - czytamy w tygodniku. 

Para już zaczęła odwiedzać sklepy z meblami i dodatkami. Na razie kupili jednak tylko kilka drobiazgów. To będzie kolejna zmiana w życiu synów prezenterki, którzy pójdą też do nowej szkoły. 

Jednak Małgorzata "ma nadzieję, że chłopcy szybko zaakceptują i polubią nowe środowisko". To ma być już ostatnia przeprowadzka całej rodziny.

Dowiedz się więcej na temat: rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje